پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 19 تير 1391     |     کد : 155

همايش ونمايشگاه تلاش، شكوفايي وكارآفريني با استقبال پرشور شهروندان تبریزی درمحل فرهنگسراي بزرگ الغديربرگزار شد

نمايشگاه و جشنواره تلاش، شكوفايي، كارآفريني به همت موسسات مردم نهاد وكارآفرينان موفق و با همكاري و مشاركت معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري تبريز در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد

همايش ونمايشگاه تلاش، شكوفايي وكارآفريني با استقبال پرشور شهروندان تبریزی درمحل فرهنگسراي بزرگ الغديربرگزار شد
نمايشگاه و جشنواره تلاش، شكوفايي، كارآفريني به همت موسسات مردم نهاد وكارآفرينان موفق و با همكاري و مشاركت معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري تبريز در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد.
به گزارش اموراطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز ، همزمان با ايام ميلاد مسعو د حضرت ولي عصر عج  در حاشیه برگزاری  نمايشگاه و جشنواره تلاش، شكوفايي، كارآفريني طي مراسمي در محل آمفي تئاترفرهنگسراي بزرگ الغدير از كارآفرينان موفق در عرصه صنايع دستي و هنري تجليل  شد و در ادامه برنامه هاي متنوعي در محل آمفي تئاتر اجراگردید  .
بنا براین گزارش در اين نمايشگاه بانوان كارآفرين آثار هنري و صنايع دستي خود از جمله طراحي و دوخت لباس سنتي آذربايجان، معرق كاري، دوخت لباس عروس و تزئين سفره عقد دكوراسيون داخلي، عرقيات سنتي و...را در معرض ديد بازديدكنندگان قرار دادند.
فرهنگسراي بزرگ الغدير به عنوان قطب فرهنگی کلانشهر تبریز در حال ارائه ي  فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی به شهروندان بوده و اميد است در ادامه ي فعاليت هاي فرهنگسراي فوق بيش از شاهد حضور مردم در این مرکز  برجسته فرهنگی باشدPDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر