1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 17 مرداد 1394     |     کد : 991

از سری برنامه های جشنواره فیروزه برگزار شد: برنامه تبریز گردی برای بانوان سطح منطقه 4 تبریز

از سری برنامه های جشنواره فیروزه تورهای تبریزگردی برای بانوان علاقمند حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 4 تبریز توسط مدیریت فرهنگی و اجتماعی منطقه 4 و با هماهنگی سازمان گردشگری منطقه برگزار می شود
از سری برنامه های جشنواره فیروزه تورهای تبریزگردی برای بانوان علاقمند حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 4 تبریز توسط مدیریت فرهنگی و اجتماعی منطقه 4 و با هماهنگی سازمان گردشگری منطقه برگزار می شود.

به گزارش معاونت فرهنگی واجتماعی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تبریز با هدف آشنایی هر چه بیشتر شهروندان منطقه با مراکز تاریخی و دیدنی شهر تبریز تورهای تبریزگردی در قالب جشنواره فیروزه برای بانوان علاقمند حوزه استحفاظی این شهرداری توسط مدیریت فرهنگی و اجتماعی منطقه و با هماهنگی سازمان گردشگری منطقه برگزار می شود.

گفتنی است در این برنامه شهروندان با حضور در مراکز تاریخی و با قدمت شهر تبریز هر چه بیشتر با تاریخچه این مراکز اشنا می شوند.

لازم به ذکر است در این برنامه شهروندان از مراکز تاریخی و دیدنی شهر تبریز همچون موزه عمارت شهرداری ، موزه مینیاتور ،خانه استاد شهریار ، موزه قاجار ، خانه مشروطه و ... بازدید می نمایند.

لازم به ذکر است تا کنون این برنامه با استقبال خوب بانوان سطح منطقه مواجه شده است.

نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  340
 
 اسلایدر