1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 3 اسفند 1390     |     کد : 94

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:همزمان با روز ترییت اسلامی ، همایش جوان و خود باوری در بزرگترین و مجهزترین فرهنگسرای شمالغرب کشور برگزار خواهد شد

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اعلام این خبر اظهار داشت: به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی آغاز فعالیت فرهنگسرای بزرگ الغدیر با حضوراندیشمندان ،اساتید دانشگاها ، مدیران فرهنگی واهالی فرهنگ و هنر برگزار خواهد شد .

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:همزمان با روز ترییت اسلامی ، همایش جوان و خود باوری  در بزرگترین و مجهزترین فرهنگسرای شمالغرب کشور برگزار خواهد شد.
ناصر وحیدی مهربا اعلام این خبر اظهار داشت: به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی  آغاز فعالیت  فرهنگسرای بزرگ الغدیر با حضوراندیشمندان ،اساتید دانشگاها ،  مدیران فرهنگی  واهالی فرهنگ و هنر  برگزار خواهد شد  و همزمان دو نمایشگاه  آثار تجسمی در گالری کم نظیر فرهنگسرابا حضور آثار هنری فارغ التحصیلان کارشناسی هنرهای تجسمی  و انجمن نجوم ایران  دایر خواهد شد.
وی توسعه اماکن و مجموعه های فرهنگی هنری در نقاط مختلف شهر را از اولویت های شهرداری برشمرد و این هدف را در راستای پاسخ گویی به مطالبات فرهنگی وهنری شهروندان بخصوص جوانان ونوجوانان ارزیابی کرد.
معاون فرهنگی اجتماعی  شهرداری کلانشهر با تاکید بر لزوم استفاده بهینه از فرهنگسراها گفت:با بهره برداری از این فرهنگسرا می توانیم شاهد برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی از جمله هفته های فرهنگی دیگر شهرها و کشورهای جهان در این مکان باشیم.
ناصر وحیدی مهر  ، توجه شهرداری تبریز به مسایل فرهنگی را قابل تقدیر برشمرد و افزود: اجرای پروژه های فرهنگی در کنار اجرای پروژه های عمرانی در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
شایان ذکر است همایش جوان و خودباوری روز دوشنبه 8 اسفند ماه ساعت 11 در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار خواهد شد.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر