1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 2 اسفند 1390     |     کد : 93

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز: قاطبه اهالی فرهنگ و هنر تبریز در جهت ارتقاء برنامه های فرهنگی سال 91 شهرداری سهیم باشند

معاون فرهنگی اجتماعی در آیین اختتام نخستین نخستین جایزه ادبی تبریز از اختصاص اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان برای برنامه ها و پروژه های فرهنگی در سال 91 خبر داد و خواستار همفکری اهالی فرهنگ و هنر، اساتید و پیشکسوتان و صاحبنظران در جهت برنامه ریزی بهتر در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی شهر تبریز شد.

معاون فرهنگی واجتماعی  شهرداری کلانشهر تبریز در آیین اختتام نخستین نخستین جایزه ادبی تبریز گفت: اولویت کاری شهرداری در حوزه فرهنگ، توسعه فرهنگ شهرنشینی و ارائه ی آموزش های فرهنگی به مردم بوده و در این راستا مدیریت کلانشهر تبریز در تلاش است تا در جهت تعمیق ارتباط مستقیم خود با مردم زمینه برگزاری چنین برنامه هایی را مهیا ساخته و بسترساز برخی ارتباطات و پیوندهای جامعه با هنرمندان باشد.
ناصر وحیدی مهر در ادامه بر تقویت بنیان های فرهنگی جامعه با توجه به توان و انگیزه شاعران و نویسندگان تاکید کرد و افزود: باعث خوشحالی است که شهر تبریز میزبان بیش از 7600 اثر ادبی ارزشمند از شاعران و نویسندگان توانمند و صاحب تجربه و همچنین هنرمندان جوان و حتی نوقلمان شهرمان بوده است.
وی ضمن ابراز خرسندی ازاستقبال  شاعران و نویسندگان از اقصی نقاط کشور در این حرکت برجسته فرهنگی  ابراز امیدواری نمود سال آینده این رخداد فرهنگی به لحاظ محتوایی و کمی و کیفی به اوج شکوفایی خود برسد.
معاون فرهنگی واجتماعی در ادامه ضمن تشکر از تلاش کارکنان سازمان  فرهنگی وهنری شهرداری بر تداوم این برنامه ها تاکید کرد و گفت برگزاری برنامه هایی همچون جایزه ادبی تبریز از برجسته ترین و موثرترین فعالیتهایی محسوب می شود که تاثیر بسزایی در شناساندن فرهنگ و هنر و ادبیات تبریز و آذربایجان دارد.
ناصر وحیدی مهر در ادامه از آغاز فعالیت فرهنگسرای بزرگ الغدیر در نیمه  اول اسفند ماه خبر داد و خاطرنشان کرد در چهار سال گذشته  شهرداری  تبریز  با درک نیازها و الزاامات موجود در مدیریت شهری اقدامات برجسته و چشمگیری در حوزه فرهنگ انجام داده است و هم اکنون  55 مرکز فرهنگی زیرمجموعه شهرداری تبریز فعالیت دارند.
وی در پایان از اختصاص اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان برای برنامه ها و پروژه های فرهنگی در سال 91 خبر داد و خواستار  همفکری اهالی فرهنگ و هنر، اساتید و پیشکسوتان و صاحبنظران در جهت برنامه ریزی بهتر در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی شهر تبریز شد.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر