1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 4 تير 1394     |     کد : 929

استقبال سه هزار نفری از ویژه برنامه های اوقات فراغت فرهنگسرای بزرگ الغدیر در قالب جشنواره فیروزه

ثبت نام دوره های آموزشی و هنری ویژه اوقات فراغت تابستان با استقبال بی نظیر شهروندان تبریزی در فرهنگسرای بزرگ الغدیردر قالب جشنواره فیروزه شروع گردید


ثبت نام دوره های آموزشی و هنری ویژه اوقات فراغت تابستان با استقبال بی نظیر شهروندان تبریزی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر  در جشنواره فیروزه شروع گردید.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرا تاکنون بیش از 3000 نفر از علاقمندان و هنرجویان جهت استفاده از این مهارتها ثبت نام کرده اند.
امیر رستمی مدیر فرهنگسرا، ضمن اعلام این خبر افزود:بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و تبلیغات و تلاش هایی که از اوایل خرداد ماه امسال در جهت بهینه سازی اوقات فراغت انجام گرفته، خوشبختانه شاهد استقبال بی نظیر شهروندان بوده ایم.

وی با اشاره به تنوع دوره های برگزار شده در این فرهنگسرا خاطر نشان ساخت!
نظربه نقش و جایگاه این مجموعه در ارتقاء فرهنگی و آموزشی شهروندان، تلاش نمودیم تا به بهترین نحو ممکن با افزایش تعداد بیشتر دوره های آموزشی و کارآفرینی گام هایی بزرگ در بهینه سازی اوقات فراغت علاقه مندان برداریم.

وی در ادامه بیان داشت:دوره های آموزشی قرآن، کامپیوتر، زبان انگلیسی، خوشنویسی، سفال و نقاشی برای کودکان و دوره های آموزشی آشپزی، خیاطی، بافتنی، کافی شاپ، شیزینی پزی و حلوا پزی برای بانوان از جمله دوره هایی بوده که بیشترین ثبت نام کننده را داشته ایم.

لازم به ذکر است فرهنگسرای بزرگ الغدیر در طول سال های اخیر با برگزاری کارگاه های آموزشی و مهارت آفرینی با هزینه های پایین و مشاوره های رایگان توانسته است سهم بالایی را در افزایش توانمندی و مهارت های زندگی شهروندان ایفا کند.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر