1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 1 بهمن 1390     |     کد : 83

دیدار خلیفه کل ارامنه آذربایجان با معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز

آقای گریگورکیف چیان، خلیفه کل ارامنه آذربایجان حامل پیام دوستی ارامنه ی آذربایجان طی دیداری با معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز مراتب قدردانی و قدرشناسی جامعه ی ارامنه ی تبریز و آذربایجان را از حسن توجه و دوستی شهروندان تبریزی اعلام کرد.

آقای گریگورچيفتچيان، خلیفه کل ارامنه آذربایجان حامل پیام دوستی ارامنه ی آذربایجان طی دیداری با معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز مراتب قدردانی و قدرشناسی جامعه ی ارامنه ی تبریز و آذربایجان را از حسن توجه و دوستی شهروندان تبریزی اعلام کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در این دیدار از پیامبر مکرّم اسلام و حضرت عیسی(ع) به عنوان پیامبران صلح و رحمت و عدالت یاد کرده و افزود:هر دو شخصیت بزرگوار، تلاش های برجسته ای در جهت استقرار صلح ودوستی در جهان داشتند و امروز در سایه همین تعالیم و آموز های دینی، شهروندان مسیحی در کنار شهروندان مسلمان وپیروان دیگر ادیان الهی در کمال مودّت و دوستی زندگی می کنند.

ناصر وحیدی مهر در ادامعه با اشاره به اینکه از دیدگاه اسلام بهترین بندگان در نزد خداوند متعال متّقی ترین آنها هستند افزود: پیروان راستین ادیان الهی با یهره گیری از تعالیم والای پیامبران الهی فضای شهرها را از ایمان، عشق، پاکی و خدمت به همنوع آکنده می سازند.

وی در ادامه با تاکید بر عزم جدی شهرداری کلانشهر تبریز در توجه به خواسته ها و نیازهای شهروندان ارامنه افزود: شهرداری تبریز هیچ تبعیضی در رسیدگی و توجه به مشکلات و نیازهای شهرندان مسیحی قائل نبوده و جامعه ارامنه در تبریز همانند سایر شهروندان به عنوان شهروند درجه اوّل تلقّی می شوند.

معاون فرهنگی و اجتماعی در ادامه با اشاره به اینکه جامعه ارامنه نقش مهمی در ارتقاء فضائل اخلاقی در جامعه شهروندی دارند برای خلیفه جدید ارامنه آذربایجان در ترویج معارف و تعالیم رهایی بخش الهی و ارتقاء فضائل اخلاقی آرزوی توفیق نمود و خاطرنشان کرد شهرداری تبریز تمام تلاش خود را جهت ارایه خدمات بهینه و مناسب برای شهروندان ارامنه به کار می گیرد.

    


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  599
 
 اسلایدر