1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 19 دي 1390     |     کد : 75

حمایت مادی و معنوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از فعالیتهای قرآنی

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در بازدید ازموسسه جامعه القران قم در شعبه تبریز حمایت های مادی و معنوی از فعالیتهای قرآنی را یکی از مهمترین اولویت های این معاونت عنوان کرد.

حمایت مادی و معنوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از فعالیتهای قرآنی
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در بازدید ازموسسه جامعه القران قم در  شعبه تبریز حمایت های مادی و معنوی از فعالیتهای قرآنی را یکی از مهمترین اولویت  های این معاونت عنوان کرد.
ناصر وحیدی مهر گفت: فعاليت مؤسسات قرآنی در جامعه ضمن ایجاد حرکت در فعاليت‌های قرآنی موجبات رشد و تعالی روح معنوی شهروندان را فراهم می آورد.
وی درادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه موسسات آموزش قرآنی در شناسایی و شکوفایی پتانسیل معنوی و روحانی قشر نوجوانان و جوانان بر لزوم حمایت مادی و معنوی این موسسات توسط نهادهای فرهنگی تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک در فرهنگسراهای مناطق دهگانه شهرداری تبریز فضاهای مطلوبی به این امر اختصاص داده شود.
 وحیدی مهر در ادامه تاسیبس فرهنگسرای قرآن و همچنین احداث بوستان قرآن کریم را از جمله اقدامات برجسته و ارزنده شهرداری در راستای ترویج فرهنگ قرآنی برشمرد وافزود روخوانی و درک مفاهیم  قرآن بايد در بين مردم فرهنگ‌سازی شود تا از طریق  ترویج فرهنگ متعالی قرآنی در  لایه های مختلف جامعه ضمن ترویج فضائل اخلاقی بسیاری از آسیب های اجتماعی کاهش یابد.
گفتنی است شعبه جامعه‌القرآن قم در تبریزموسسه‌ای آموزشی است که با هدف ترویج فرهنگ قرآن و ایجاد ارتباط هر چه عمیق‌تر و ماندگارتر نسل جوان با قرآن کریم در سه واحد خردسالان، خواهران و برادران فعالیت می‌کند.
  


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  537
 
 اسلایدر