1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 18 دي 1390     |     کد : 73

معاون فرهنگی و اجتماعی: شهر تبریز یکی از برجسته ترین نمودهای وحدت بین مذاهب الهی در طول تاریخ غرورآفرین ایران می باشد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردارتبریز با حضور در مراسم ویژه مذهبی ارامنه تبریز در کلیسای تاریخی مریم مقدس، لوح ویژه شهردار کلان شهر تبریز را به خلیفه ارامنه آذربایجان اهداء کرد.


معاون  فرهنگی و اجتماعی: شهر تبریز یکی از برجسته ترین نمودهای وحدت بین مذاهب الهی در طول تاریخ غرورآفرین ایران می باشد.
معاون  فرهنگی و اجتماعی شهردارتبریز با حضور در مراسم ویژه مذهبی ارامنه تبریز در کلیسای تاریخی مریم مقدس، لوح ویژه شهردار کلان شهر تبریز را به خلیفه ارامنه آذربایجان اهداء کرد.
علیرضا نوین در این لوح ضمن تبریک مجدد سال نو میلادی به همشهریان مسیحی از همراهی ارامنه تبریز با هموطنان ایرانی خود در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و رشادتهای آنان در طول 8 سال دفاع مقدس  که شهداء و جانبازانی را نیز تقدیم انقلاب اسلامی نموده اند قدردانی کرده است.
شهردار تبریز در بخش دیگری از پیام خود حضور آقای گریگورچيفتچيان خلیفه کل ارامنه آذربایجان در شهر اولین های ایران و مهد آزادی و آزادگی را گرامی داشته و برای وی در ترویج معارف و تعالیم رهایی  بخش الهی آرزوی توفیق نموده است.
وحیدی مهر معاون فرهنگی و اجتماعی نیز در دیدار با خلیفه جدید ارامنه آذربایجان ضمن خیر مقدم به ایشان وتبریک سال جدید میلادی آمادگی شهرداری تبریز را برای حل مشکلات شهروندان مسیحی در عرصه مدیریت شهری اعلام نمود.
گفتنی است مراسم ویژه مذهبی در کلیسای تاریخی مریم مقدس مصادف با ولادت و غسل تعمید حضرت عیسی مسیح (ع) می باشد که طبق تقویم کلیسای مرسلین ارامنه همه ساله توسط شورای خلیفه گری ارامنه آذربایجان برگزار می گردد.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  317
 
 اسلایدر