1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 8 مهر 1393     |     کد : 659

توسط شهرداری منطقه دو صورت می گیرد؛ احداث 3 پارک بانوان با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال

شهرداری منطقه دو تبریز برای احداث 3 پارک و یک فرهنگسرای بانوان در سطح حوزه این منطقه، برنامه ریزی کرده است.

 شهرداری منطقه دو تبریز برای احداث 3 پارک و یک فرهنگسرای بانوان در سطح حوزه این منطقه، برنامه ریزی کرده است.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه دو تبریز، عباس عادلی شهیر شهردار در جلسه شورای فرهنگی این منطقه با اعلام خبر مذکور گفت: به منظور پرکردن اوقات فراغت و آرامش خاطر بانوان برای استفاده از یک محیط اختصاصی، با صرف اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال، 3 پارک اختصاصی برای بانوان و یک فرهنگسرا در سطح حوزه این منطقه، احداث می کند.

شهردار منطقه دو در ادامه افزود: پس از هدف گذاری مناسب در سه نقطه از حوزه شهرداری منطقه دو تبریز برای احداث 2 پارک در شهرک رجائی شهر و شهرک یاغچیان برنامه ریزی شده و یک فرهنگسرا با عنوان خانه فرهنگ به همراه پارک دیگری نیز در داخل محوطه پارک فدک برای بانوان احداث می شود.

شهردار منطقه دو تبریز در ادامه سخنان خود در خصوص فرهنگ سازی در سطح منطقه گفت: برای پرداخت عوارض، مسائل شهری، حضور در مساجد تحت حوزه منطقه با دعوت از اعضای شورای شهر در مناسبت های مختلف و دیدار مردمی با شهروندان در مساجد باید فرهنگ سازی شود.

در ادامه جلسه حجه الاسلام بهمنی از اعضای شورای فرهنگی منطقه دو با عنوان اینکه در زمینه فرهنگ سازی بایستی قدمهای اساسی برداشته شود گفت: چنین جلساتی باید با حضور انجمن های مساجد برگزار شده و فعالیتهای فرهنگی انجام گرفته به شهروندان، اطلاع رسانی شود.

سعادتی دیگر عضو شورای فرهنگی منطقه نیز در خصوص اولویت بندی برنامه ها و بازخورد و تاثیرات فعالیتهای فرهنگی نیز نکاتی یاد آور شد.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر