1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 5 مهر 1393     |     کد : 653

دکتر روشنی عنوان کرد: منطقه 6 پیشتاز فعالیت های فرهنگی در شهرداری تبریز/ اجرای 60 برنامه فرهنگی طی شش ماه

شهردار منطقه 6 تبریز اعلام کرد: این منطقه با اجرای حدود 60 برنامه فرهنگی طی شش ماه، از سوی شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر تبریز به عنوان منطقه پیشتاز فعالیت های فرهنگی انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفته است

شهردار منطقه 6 تبریز اعلام کرد: این منطقه با اجرای حدود 60 برنامه فرهنگی طی شش ماه، از سوی شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر تبریز به عنوان منطقه پیشتاز فعالیت های فرهنگی انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6 تبریز، دکتر فرهاد روشنی گفت: برنامه های فرهنگی شهرداری منطقه 6 تبریز در حوزه مدیریت پسماند و زباله های شهری، شهرنشینی، حقوق شهروندی، زیباسازی و نوسازی بناها و املاک شخصی، بهداشت و نظافت محیط شهری، فعالیتهای فرهنگی و هنری و ... در شهرکها و محلات مختلف شمالغرب تبریز اجرا شده است.
وی با تاکید بر ضرورت فرهنگسازی در حوزه زندگی مدرن شهری، حقوق شهروندی، ضرورت همکاری و حمایتهای متقابل مردم و مسئولان گفت: توسعه فرهنگی - اجتماعی، اقتصادی و عمرانی شهر بدون تعامل سازنده مردم و مسئولان ممکن نخواهد بود.
شهردار منطقه 6 تبریز در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به اجرای پروژه های عمرانی مختلف و نیز تعریف طرح های مشارکتی در سطح این حوزه اذعان داشت: به اهتمام تلاش تک تک پرسنل در تمامی حوزه های مدیریت شهری است که علیرغم کم برخورداری منطقه و رکود اقتصادی حاکم در سطح کشور، شهرداری تبریز همچنان پروژه های خود را ادامه می دهد و منطقه 6 به عنوان یکی از فعالترین مناطق دهگانه تبریز به عنوان کارگاه عمرانی و خدماتی مورد تقدیر شورای شهر و شهرداری تبریز قرار گرفته است.
دکتر روشنی در عین حال تصریح کرد: منطقه 6 در تمامی حوزه های مدیریت شهری دارای مشکلات عدیده ای است لذا تقاضای ما از شورای محترم شهر این است که پرداخت بودجه مناطق معین تسریع گردد تا بتوانیم به صورتی مناسب پاسخگوی مطالبات مردم منطقه باشیم


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر