1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 25 مرداد 1393     |     کد : 546

شهردار منطقه 7 تبريز گفت : بيش از 400 نفر در قالب كلاسهاي اوقات فراغت شهرداري منطقه 7 تبريز شركت كردند

شهرداري منطقه 7 تبريز با مديريت جديد و توجه به الزام هاي فرهنگي و همچنين پر كردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان اقدام به برگزاري كلاس هاي مختلف آموزشي و هنري در رده هاي سني مختلف ، ويژه تابستان كرده است.

شهردار منطقه 7 تبريز گفت :
بيش از 400 نفر در قالب كلاسهاي اوقات فراغت شهرداري منطقه 7 تبريز شركت كردند.
 مهندس گنجي با اعلام اين خبر افزود: شهرداري منطقه 7 تبريز با مديريت جديد و توجه به الزام هاي فرهنگي و همچنين پر كردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان اقدام به برگزاري كلاس هاي مختلف آموزشي و هنري در رده هاي سني مختلف ، ويژه تابستان كرده است.

وي خاطر نشان كرد : كلاس هاي امداد و كمك هاي اوليه و همچنين مهارت هاي زندگي كه از آموزش هاي ضروري جامعه امروزي است با همكاري سازمان هاي  هلال احمر و بهزيستي استان در فرهنگسراي كوثر شهرداري منطقه 7 در حال برگزاري است كه با استقبال اهالي منطقه مواجه شده است.

شهردار منطقه 7 تبريز افزود : به غير از كلاس هاي كمك هاي اوليه و مهارت هاي زندگي هم اكنون كلاس هاي نقاشي ، زبان ، آشپزي ، كامپيوتر ، خياطي ، خوشنويسي ، روبان دوزي ، مشاوره گروهي و فردي ، شمع سازي و نيز بهداشت خانواده در دو رده بانوان و آقايان تا پايان تعطيلات تابستاني در حال برگزاري است.

مهندس گنجي همچنين از برگزاري اردوي يك روزه بازديد از خانه مشروطيت ويژه اعضاي فرهنگسراي كوثر كه به مناسبت صدور فرمان مشروطيت برگزار مي شد خبر داد و گفت : در تلاش هستيم تا با برگزاري اردوهاي مختلف تفريحي و آموزشي ويژه هنرجويان نقش مهمي در آموزش و پر كردن اوقات فراغت جوانان ايفا كنيم.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر