1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 27 مرداد 1393     |     کد : 544

در سايت شهرداري منطقه 9بخش جذاب آموزش شهروندی راه اندازی شد

با توجه به اهمیت آموزش شهروندی همچنین تلاش مجموعه پر تلاش شهرداری تبریز در این خصوص شهرداری منطقه 9 نیز وظیفه خود می داند تا گامی در این راستا برداشته و به عملکرد فرهنگی خود در این حوزه نیز جامه عمل

با توجه به اهمیت آموزش شهروندی همچنین تلاش مجموعه پر تلاش شهرداری تبریز در این خصوص شهرداری منطقه 9 نیز وظیفه خود می داند تا گامی در این راستا برداشته و به عملکرد فرهنگی خود در این حوزه نیز جامه عمل بپوشاند.

قطعاً یکی از رسالت های خوب مجموعه شهرداری در کنار دیگر فعالیت های چشمگیرش همین بخش آموزش شهروندی خواهد بود که هموراه مورد تاکید شهردار محترم کلانشهر تبریز می باشد.

سایت اینترنتی شهرداری منطقه 9 تبریز به نشانی www.m9.Tabriz.ir اقدام به ایجاد و راه اندازی بخش زیبا و جذاب آموزش شهروندی نمود تا شهروندان عزیز از مطالب مفید و کاربردی این بخش نیز بهره مند شده و یاریگرمان باشند.

این بخش در قالب 5 قسمت متفاوت و طبقه شده (کودکان،جوانان،بزرگسالان، سالمندان و عمومی )با مطالب جذاب آماده سازی شده و قابل بازدید می باشد.

از مطالب این قسمت ها می توان به شهروند کوچک، شهرداری و کودک، کودکان و حفظ محیط زیست شهری، مدگرایی و جوانان، هویت در نوجوانی، مشکل دوره جوانی، ویژگی های یک خانواده سالم و موفق، نقش بانوان در شاد کردن محیط خانواده، توصیه های سالمندان، آمادگی در مقابله با حوادث طبیعی و ده ها مطالب و نوشته جذاب و کاربردی دیگر اشاره نمود.


آلبوم تصاویردر سايت شهرداري منطقه 9بخش جذاب آموزش شهروندی راه اندازی شد

5
4
3
2
1
PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر