1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 27 مرداد 1393     |     کد : 543

برگزاری هفتگی همایش قوناخ باجی در فرهنگسرای قراملک/ هدف شهرداری منطقه 6 احیای بازیهای سنتی است

به دنبال استقبال شهروندان سطح حوزه شهرداری منطقه 6 تبریز، همایش "قوناخ باجی" در روزهای پنجشنبه هر هفته در فرهنگسرای حضرت رقیه(س) قراملک برگزار می شود

برگزاری هفتگی همایش قوناخ باجی در فرهنگسرای قراملک/ هدف شهرداری منطقه 6 احیای بازیهای سنتی است
به دنبال استقبال شهروندان سطح حوزه شهرداری منطقه 6 تبریز، همایش "قوناخ باجی" در روزهای پنجشنبه هر هفته در فرهنگسرای حضرت رقیه(س) قراملک برگزار می شود.
به گزارش معاونت فرهنگي واجتماعي به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6 تبریز، مدیر فرهنگی اجتماعی منطقه در این خصوص گفت: درپی تدابیر جناب آقای دکتر فرهاد روشنی، شهردار محترم منطقه در خصوص تدوین برنامه های شاد و مفرح برای تابستان و احیای بازیهای سنی و بومی، همایش یک روزه ی قوناخ باجی (خاله بازی) در پارک رضوان برگزار شد.
کریم قدرتی افزود: این همایش با حضور کودکان 5 الی 10 ساله برگزار شده و مورد استقبال خانواده های منطقه قرار گرفت.
به گفته وی، به دنبال استقبال و درخواست های مکرر خانواده های سطح حوزه، قرار شد این همایش روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 9 الی 11 صبح در محل فرهنگسرای حضرت رقیه(س) قراملک برگزار شود.
وی با بیان اینکه همایش مذکور با حضور کودکان و والدین آنها برگزار می شود تصریح کرد: این همایش قصد دارد با احیای بازی سنتی و محلی در بین کودکان، فرهنگ مهمان نوازی و میزبانی و ایثار و محبت در بین کودکان ترویج داده شود.PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر