1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 16 مرداد 1393     |     کد : 525

برگزاری کلاسهای آموزشی اوقات فراغت ،توسط شهرداری منطقه دو تبریز

حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو تبریز با برگزاری کلاسهای آموزشی مختلف در خانه سلامت گلریز، برای پر نمودن اوقات فراغت نوجوانان، جوانان و خانواده ها، برنامه ریزی کرده است

برگزاری کلاسهای آموزشی اوقات فراغت ،توسط شهرداری منطقه دو تبریز

حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو تبریز با برگزاری کلاسهای آموزشی مختلف در خانه سلامت گلریز، برای پر نمودن اوقات فراغت نوجوانان، جوانان و خانواده ها، برنامه ریزی کرده است.

به گزارش  معاونت فرهنگي واجتماعي به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، با توجه به قرار گرفتن در تعطیلات تابستانی، این منطقه با دایر نمودن کلاسهای مختلف آموزشی برای مقاطع سنی نوجوانان و جوانان خصوصا بانوان، اوقات پرباری برای آنان به وجود آورده است.

این گزارش می افزاید: کلاسهای خوشنویسی، خیاطی، روبان دوزی و... برای علاقمندان به فعالیتهای هنری دایر گردیده و این منطقه برای علاقمندان به امور درسی، بزودی کلاسهای تقویتی برگزار می کند.

 

در برنامه ریزی شهرداری منطقه دو برای اوقات فراغت، کودکان نیز فراموش نشده و برای آنان  کلاس های آموزش نقاشی در نظر گرفته شده است.

مدیریت فرهنگی اجتماعی این منطقه به منظور گسترش فرهنگ آموزش قرآن، با اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقات قرائت قرآن کریم که در مسجد قبا برگزار گردیده مشارکت داشته و برای خواهران و برادران علاقمند به آموزش قرآن، روزهای شنبه هر هفته در کتابخانه شهید بهشتی با همکاری کانون فرهنگی شهید بهشتی، نسبت به دایر نمودن کلاسهای قرآنی اقدام کرده است.  


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  225
 
 اسلایدر