1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 26 ارديبهشت 1390     |     کد : 44

فعالیت شهرداری ها در عرصه فرهنگی ثمر بخش است.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، با ابراز رضایت از فعالیت های فرهنگی شهرداری، بر استمرار روند فرهنگ محوری در شهرداری تبریز تاکید نمود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، با ابراز رضایت از فعالیت های فرهنگی شهرداری، بر استمرار روند فرهنگ محوری در شهرداری تبریز تاکید نمود.
به گزارش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، غلامعلی فتح آبادی در مراسم تجلیل از کارگردان و عوامل سریال «تبریز در مه» ضمن بیان این مطلب گفت: یکی از اقداماتی که امروز شهرداری تبریز بر اجرای آن تاکید دارد، تقدیر از فعالیت هایی است که در خارج از مجموعه با محوریت شهر تبریز و موضوعات مرتبط با آن صورت می گیرد.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز افزود: شهر تبریز و پیشینه آن به قدری درخشان و ارزشمند است که لازم است بیش از اقدامات صورت گرفته، در خصوص آن برنامه سازی شود.
وی با اشاره به مجموعه های تلویزیونی که به بررسی و نمایش برهه ای از تاریخ تبریز پرداخته اند گفت: از ساخت هر مجموعه ای با موضوعات مرتبط با تبریز و آذربایجان حمایت می کنیم و خوشحالیم هنرمندی همچون آقای ورزی، با ساخت سریالهای تاریخی، به معرفی این تاریخ کمک کرده اند.
فتح آبادی تصریح کرد: ایشان فردی علاقمند به تاریخ و مشروطه و آذربایجان هستند و در جایگاه یک کارگردان و نویسنده مجموعه های تاریخی، بسیار خوش فکر و موثر بوده اند.
همچنین معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به حضور رضا ناجی، هنرمند برجسته شهر تبریز در مراسم گفت: رضا ناجی، افتخار غیر قابل انکار سینمای ایران است و باعث افتخار ماست که امکان تقدیر از این هنرمند برجسته شهرمان را یافته ایم.
وی در خاتمه ابراز امیدواری نمود با همکاری بیشتر مسئولان و هنرمندان، شهر تبریز و تاریخ این خطه به شایستگی معرفی شود و فرزندان میهن با این ارزشها به درستی معرفی شوند.
گفتنی است طی مراسمی از علی لدنی تهیه کننده مجموعه تبریز در مه، محمد رضا ورزی، کارگردان سریال، کوروش تهامی و کمند امیرسلیمانی بازیگران این مجموعه تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
همچنین رضا ناجی، بازیگر سرشناس شهر تبریز هم در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت و از تندیس وی به عنوان یکی از افراد موثر بر روند فعالیت های هنری کشور، پرده برداری گردید.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  1641
 
 اسلایدر