1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 24 آذر 1392     |     کد : 333

همزمان با آیین اختتام نمایشگاه آثار برگزیده چهارمین جشنواره سراسری عکس فیروزه برپا می شود

دبیرخانه چهارمین جشنواره سراسری عکس فیروزه امکانی فراهم کرده است که همزمان با برگزاری آیین اختتام این جشنواره، نمایشگاهی از آثار برگزیده این جشنواره را در معرض دید عموم قرار دهد.

دبیرخانه چهارمین جشنواره سراسری عکس فیروزه امکانی فراهم کرده است که همزمان با برگزاری آیین اختتام این جشنواره، نمای��گاهی از آثار برگزیده این جشنواره را در معرض دید عموم قرار دهد.

به گزارش  معاونت فرهنگي واجتماعي به نقل ازروابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، آثار منتخب این جشنواره قرار است بعد از خاتمه داوری و مشخص شدن آثار برگزیده، برای نمایش آماده خواهند شد.

براساس آمار موجود در دبیرخانه این جشنواره، بیش از یک هزار قطعه عکس در قالب مجموعه و توسط 55 عکاس حرفه ای و برجسته کشور به دبیرخانه ارائه شده است که قرار است توسط هیات داوران جشنواره داوری و نفرات برتر آن انتخاب شوند.

چهارمین جشنواره سراسری عکس فیروزه، با رویکرد مستندنگاری اولین های تبریز از مردادماه سالجاری فعالیت خود را آغاز کرد. آغاز فعالیت رسمی جشنواره، از مهرماه بود که طی آن عکاسان با انتخاب حداکثر دو موضوع از موضوعات فراخوان، باید نسبت به عکاسی از موضوع مورد نظر اقدام می کردند.

آیین اختتام چهارمین جشنواره سراسری عکس فیروزه، قرار است روز شنبه 30 آذرماه به کار خود پایان دهد.PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر