پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 11 مهر 1400     |     کد : 2772

انعقاد تفاهم نامه قرآنی بین معاونت فرهنگی شهرداری تبریز و موسسه جامعه القران الکریم و اهل‌البیت (ع)

تفاهم نامه همکاری بین معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداري تبريز و موسسه جامعه القران الکریم و اهل‌البیت (علیه السلام) واحد خواهران وخردسالان در تبریز در راستای توسعه و ترویج آموزه های قرآنی منعقد شد.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز در این خصوص اعلام کرد: به منظور ایجاد گسترش وترویج آموزش سبک زندگی قرآنی در تربیت و تعالی زندگی اجتماعی و ارائه آموزش‌های شهروندی به مخاطبان قرآنی شهرداری، تفاهم نامه همکاری بین معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز و و موسسه جامعه القران الکریم و اهل‌البیت (علیه السلام) منعقد شد. 
حجت الاسلام و المسلمین  احمد حمیدی گفت:تفاهم نامه قرآنی  درراستای  اجرای منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مبنی بر ترویج و بسط آموزش ،معارف، سبک  و زندگی قرآنی و نیز فرهنگ‌سازی مؤثر در اجرای طرح‌های فرهنگی آموزشی شهر و شهروند قرآنی با برگزاری کلاسهای آموزشی و برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز  اجرا میشود.
حمیدی، ارائه خدمات از ظرفیت‌های آموزشی و فرهنگی موجود شهرداری در قالب مراکز فرهنگی، آموزشی و خانه سلامت استفاده از ظرفیت‌های موسسه در برگزاری برنامه‌های ویژه شهرداری  (برنامه‌های فرهنگی، قرآنی و آموزش‌های شهروندی) و ایجاد بستر مناسب با رعایت تمامی قوانین و الزامات آموزشی موسسه برای نیل به هدف فرهنگ‌سازی آموزش‌های شهروندی قرآنی در خصوص سبک زندگی قرآنی را از مهمترین مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز  افزود : اهمیت آموزش مسائل دینی و مذهبی برای خانواده ها به ویژه نسل جوان از ضروریات می باشد و شهرداری تبریز در این زمینه در طول سال برنامه های ویژه ای را در راستا ترویج سبک زندگی قرآنی در مراکز فرهنگی شهرداری برگزار می کند.
او ابراز امیدواری کرد با همکاری موسسات قرآنی در پربار بودن برنامه های قرآنی شهرداری  و نیل به اهداف مربوطه از جمله ترویج سبک زندگی قرآنی اقدامات موثری انجام شود.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر