پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 7 مهر 1400     |     کد : 2771

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

بهره مندی از ظرفیت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در ارائه آموزش های شهروندی

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز بر بهره مندی از ظرفیت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در ارائه آموزش های شهروندی تاکید کرد.


طی جلسه ای سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان شرقی  با معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز دیدار و به بحث و تبادل نظر در خصوص محورهای همکاری  مشترک پرداختند.
این جلسه با هدف ایجاد تفاهم های مشترک بین دو نهاد و در راستای انجام ماموریت های مشترک همچون نقش موثر در  آموزش کتب فرهنگ شهروندی  ،تشریح بیانیه گام دوم و طرح  شهردار مدرسه  برگزار گردید.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز در این جلسه مشارکت و همکاری در ارتقای آگاهی های مورد نیاز زندگی شهری برای دانش آموزان به صورت مدرسه محورو  ارائه آموزش های پایه شهروندی  در قالب کتب فرهنگ شهروندی برای تحقق زمینه های نقش پذیری اجتماعی و توانمندسازی دانش آموزان برای حضور فعال در جامعه اسلامی را از محورهای همکاری مشترک عنوان کرد 
حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی ایجاد زمینه های رشد معنوی دانش آموزان با ارائه الگوهای مناسب انقلابی، اسلامی و هویت بخشی  و تقویت روحیه تعاون و همکاری گروهی و کار جمعی دانش آموزی با اجرای فعالیت های  نشاط بخش معنوی و اجتماعی با اجرای طرح شهردار مدرسه  را از دیگر محورهای همکاری مشترک بیان کرد.
وی اظهار امیدواری کرد: همکاری‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان شرقی  تأثیرات بسزایی در ارائه خدمات فرهنگی و ارائه آموزش‌های شهروندی به دانش آموزان  داشته باشد .
در این جلسه  حمیدی نیا سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان شرقی  گزارشی از وضعیت اتحادیه در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی، و آموزشی ارائه داد و خواستار هم گرایی و هم افزایی با شهرداری در تقویت فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و اجتماعی در سطح شهر تبریز شد.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر