پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 29 شهريور 1400     |     کد : 2768

بیش از ۲۰هزار نفر در مرکز واکسیناسیون فرهنگسرای الغدیر واکسینه شدند

با ادامه روند واکسیناسیون کرونا در فرهنگسرای الغدیر بصورت مستمر و منظم تاکنون بیش از ۲۰هزار نفر در مرکز واکسیناسیون فرهنگسرای الغدیر واکسینه شدند.

براساس آخرین آمار رسمی اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با آغاز اجرای طرح واکسیناسیون سراسری، ۵۶ درصد جمعیت هدف بالای ۱۸ سال در آذربایجان‌شرقی علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند.
فراوانی سبد واکسن کرونا در چند هفته گذشته، امکان دریافت واکسن در گروه‌های مختلف سنی را شتاب بیشتری داده است  و مرکز واکسیناسیون فرهنگسرای الغدیر نیز از نخستین ساعات آغاز فعالیت خود تاکنون بیش ۲۰هزار نفر از جمعیت شهر تبریز در گروه‌های هدف را واکسینه کرده است.
با استمرار واکسیناسیون و همراهی مردم می‌توان یک ایمنی و مصونیت جمعی را در برابر بیماری کرونا در جامعه ایجاد کرد و پیش‌زمینهء آن توجه و جدی گرفته شدن اهمیت واکسیانسیون جمعی از سوی مردم است.
کنترل اپیدمی و حذف موج‌های بعدی با ایمن‌سازی اکثریت قاطع شهروندان میسر خواهد شد و درصورتی‌که هریک از شهروندان بدون دلیل منطقی واکسن نزند می‌تواند به کانون انتشار ویروس تبدیل شود.
کادر بهداشت و درمان در مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا، منتظر عموم شهروندان جهت تزریق واکسن کرونا هستند و انتظار می‌رود شهروندان نسبت به این خواسته ی علمی و مسولیت اجتماعی بی‌تفاوت نباشند.
لازم به ذکر است مرکز واکسیناسیون عمومی فرهنگسرای الغدیر همه روزه بر اساس اطلاعیه‌های مرکز بهداشت شهرستان تبریز از ساعت 8 صبح الی 19 عصر آماده خدمات‌رسانی به عموم شهروندان گرامی و گروه‌های هدف واکسیناسیون عمومی است.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر