پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 25 شهريور 1400     |     کد : 2764

تزریق واکسن کرونا در فرهنگسرای الغدیر بدون شرط سنی/ثبت رکورد تزریق بیش از 2000 واکسن در فرهنگسرای الغدیر

مرکز واکسیناسیون کرونای فرهنگسرای الغدیر از حذف محدودیت سنی برای تزریق واکسن از امروز خبر داد.

همه افراد بالای 18 سال می‌توانند به مرکز واکسیناسیون کرونای فرهنگسرای الغدیر مراجعه و نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام نمایند.
مرکز واکسیناسیون عمومی فرهنگسرای الغدیر همه روزه بر اساس اطلاعیه‌های مرکز بهداشت شهرستان تبریز از ساعت 8 صبح الی 19 عصر آماده خدمات‌رسانی به عموم شهروندان گرامی و گروه‌های هدف واکسیناسیون عمومی است.
عصر دیروز با پایان شیفت کاری روزانه، بیش از 2000 نفر از شهروندان به مرکز واکسیناسیون فرهنگسرای الغدیر مراجعه و 2000دز واکسن کرونا از نوع برکت، سینوفارم و آسترازنکا به گروه‌های هدف تزریق شد.
این میزان جزو بیشترین رکوردهای تزریق روزانه در هفته گذشته بوده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به نظر می‌رسد میزان تزریق روزانه واکسن در این مرکز از این میزان هم بالاتر رود.
با اعمال تدابیر صورت گرفته در فرهنگسرای الغدیر، این مرکز واکسیناسیون با کم‌ترین میزان ترافیک جمعیتی همراه بوده و با اتخاذ تمهیدات لازم تمام دستورالعمل‌های بهداشتی با رعایت فاصله اجتماعی در حال اجرا است.
فرهنگسرای الغدیر با پیگیری رویکرد و اهداف سلامت و رفاه شهرداری کلان‌شهر تبریز، تمام توان خود را برای کمک به مجموعه‌های دانشگاه علوم پزشکی، مرکز بهداشت شهرستان تبریز و کادر بهداشت و درمان برای سلامت و رفاه عمومی شهروندان به‌کار گرفته است.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر