پیوندها
 
تاریخ : شنبه 20 شهريور 1400     |     کد : 2761

فرهنگسرای الغدیر یکی از مراکز فعال جامع واکسیناسیون کرونا؛

ادامه روند واکسیناسیون عمومی کرونا در فرهنگسرای الغدیر

مدیر فرهنگسرای الغدیر از عزم راسخ عوامل مرکز جامع واکسیناسیون کرونا در ایجاد واکسیناسیون به دور ازدحام و منظم به منظور رفاه شهروندان و دفاع از سلامت آنان در این فرهنگسرا خبر داد.

داود هوشنگ روشنک مدیر فرهنگسرای الغدیر با اشاره به تلاش های بی وقفه عوامل واکسیناسیون کرونا در فرهنگسرای الغدیر اظهار داشت: در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین تسریع در روند واکسیناسیون شهروندان، عوامل واکسیناسیون در فرهنگسرای بزرگ الغدیربا همدلی و مشارکت در تلاش هستند تا واکسیناسیون به دور ازدحام و منظم را در این مرکز ایجاد کنند.

 وی با بیان اینکه شهرداری تبریز با همکاری دانشگاه علوم‌پزشکی و مرکز بهداشت شهرستان تبریز در تلاش هست تا با دقت و حساسیت مضاعف روند واکسیناسیون جمعی در تبریز را سرعت ببخشد، افزود: بعد از اعلام خبر واکسیناسیون بدون محدودیت سنی در روز جمعه؛ عوامل واکسیناسیون این مرکز همانند ۲۰ روز گذشته حدود ۲۰۰۰ نفر از همشهریان عزیز را علیه کرونا واکسینه کردند.

داود هوشنگ روشنک با اشاره به عزم راسخ مدیریت و کارکنان این مجموعه به منظور همکاری در سرعت و نظم هر چه بیشتر بخشیدن به روند واکسیناسیون در این مرکز ادامه داد: تمامی امکانات و ظرفیت‌های لازم از طرف فرهنگسرای الغدیر آماده شده است تا روند  واکسیناسیون در این مرکز توسط دانشگاه علوم پزشکی، مرکز بهداشت و درمان تبریز،حوزه بسیج ۸ امام رضا(ع)تبریز، فرهنگسرای الغدیر و بسیج جامعه پزشکی در راستای دفاع از سلامت شهروندان انجام گیرد.

وی در خصوص روند فعالیت این مرکز نیز ادامه داد: مرکز جامع واکسیناسیون فرهنگسرای الغدیر همه روزه از ساعت ۸صبح الی ۱۶بعد ازظهر در خدمت شهروندان گرامی و آماده ارائه خدمات به آنان است.

مدیر فرهنگسرای الغدیر در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش‌ها و مجاهدت‌های مدافعان سلامت و کادر بهداشت و درمان، از استقبال شهروندان از این مرکز واکسیناسیون ابراز خرسندی کرده و گفت: امیدواریم با افزایش سرعت واکسیناسیون عمومی و همچنین به‌کارگیری تمهیدات لازم و همکاری شهروندان در رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی شاهد کنترل و مهار ویروس کرونا باشیم.  •  


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر