پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 24 مرداد 1400     |     کد : 2754

در راستای افزایش سطح دانش فکری و فرهنگی و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر جامعه منعقد شد:

تفاهم‌نامه همکاری معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز و معاونت امور فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجانشرقی

در راستای برنامه راهبردی-عملیاتی شهرداری کلان‌شهر تبریز تفاهم‌نامه همکاری معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری و معاونت امور فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجانشرفی جهت توسعه همکاری‌ها و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی های طرفین منعقد شد.


تفاهم هم نامه مشترک با هدف همکاری و هم افزایی برای استفاده از امکانات دو دستگاه، در برگزاری دوره های آموزشی و ارتباط بیشتر برای افزایش سطح دانش فکری و فرهنگی و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر جامعه به امضاء  حجت الاسلام والمسلمین احمد حمید ی  معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز و بهروز شریف معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجانشرقی رسید.
 
همکاری درزمینه های آموزشی فرهنگی و ورزشی  از اهم موضوعات تفاهم‌نامه همکاری معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری و معاونت امور فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجانشرفی به شمار میروند.
 
همکاری برای در اختیار قرار دادن فضای آموزشی  وورزشی رایگان و همچنین استفاده  مددجویان از رده‌های فرهنگسرا به‌صورت رایگان و یا اعمال تخفیفات لازم جهت حضور در کلاس‌فرهنگسراها ، برگزاری کلاس های رایگان برای عموم از طرف کمیته امداد ، همکاری در تحت پوشش قراردادن افراد معرفی شده از طرف شهرداری و فرهنگسراها  از زمینه های همکاری  مشترک معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز وکمیته امداد  در این تفاهم نامه عنوان شده است.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر