1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 10 فروردين 1400     |     کد : 2647

از اتوبوس سیار «قافله منتظران» تا برنامه ویژه «کودکان مهدوی »در سطح شهر برگزار شد

سرپرست مدیریت فرهنگی و هنری شهرداری تبریز گفت: ویژه برنامه های دو روزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد.

 
محمدباقر ساجدی با بیان اینکه ویژه برنامه های شهرداری تبریز به همت این مدیریت در سطح شهر تبریز برگزار شد گفت: برنامه های این دو روز با همراهی شهروندان و گروه های مردم نهاد در سطح شهر تبریز اجرا شد.
 او افزود: در این ویژه برنامه ها اتوبوس سیار قافله منتظران به مدت دو روز در سطح شهر با اجرای برنامه های مختلف تردد کرد.
ساجدی گفت: اعضای حاضر در این کاروان با اجرای برنامه های مختلف سرود، عرضه کتاب های مهدوی، نمایشگاه ویژه مهدویت در داخل اتوبوس ، برگزاری مسابقات مختلف و دیگر برنامه های مرتبط با این روز فرخنده لحظات ارزشمند برای شهروندان به وجود آوردند.
سرپرست مدیریت فرهنگی و هنری شهرداری تبریز اظهار داشت:  همچنین با همکاری گروه مردمی «فقط به عشق علی» ویژه برنامه کودکان مهدوی در محوطه ساختمان شهرداری مرکز برگزار شد.
ساجدی با بیان اینکه در این برنامه آیتم های مختلف سرود، پرسش و پاسخ مهدوی اجرا شد گفت: هدف از اجرای این برنامه ها آشنایی کودکان با فرهنگ مهدویت بود که خوشبختانه با استقبال عموم شهروندان مواجه شد.
وی در پایان از برگزاری ده ها برنامه ویژه نیمه شعبان در سطح مناطق شهرداری از جمله نورافشانی ها، برگزاری مسابقات مختلف مجازی، نشست های علمی مجازی و حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی و ..... خبر داد.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر