1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 28 بهمن 1399     |     کد : 2615

همگرایی در خانواده بزرگ شهرداری، زمینه ساز اثریخشی اقدامات فرهنگی

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در جلسه معرفی مسؤل امور مناطق وسازمانهای حوزه فرهنگی، همگرایی بخش‌های مختلف شهرداری را لازمه توسعه کار فرهنگی دانست.

حجت‌الاسلام و المسلمین حمیدی، در جلسه معارفه مسؤل امور مناطق وسازمانهای حوزه فرهنگی اظهار داشت: کار فرهنگی الزامات و پیش شرط های فراوانی دارد که توجه به ظرفیت ها و استفاده از فرصت ها در نظام شهرداری به ویژه در خانواده فرهنگی و اجتماعی این خانواده، میتواند به کسب نتیجه مطلوب از این امر کمک کند.

وی با معرفی خانم نعیمه زارعان برای انجام این مسئولیت خطیر افزود: استفاده از ظرفیت های موجود در بدنه شهرداری تبریز که بی تردید در نوع خود کم نظیر است، قابل تعمیم به همه تلاشگران این عرصه بوده و امکان بهره برداری هر چه بیشتر از توان همکاران را فراهم می آورد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز تصریح کرد: ایجاد هماهنگی و وفاق میان بخشهای مختلف خانواده شهرداری، اقدامی ارزشمند و البته نیازمند تخصص و مهارت است و می تواند زمینه ساز توسعه خدمات ارائه شده به شهروندان محترم و اثرگذاری تلاشهای این مجموعه باشد‌.

حمیدی با اشاره به سوابق موثر و درخشان خانم نعیمه زارعان که پیش از این به عنوان مدیر فرهنگی شهرداری منطقه ۴ تبریز فعالیت می کرد افزود: امیدوارم این با هدف گیری از ظرفیت های شهرداری تبریز، در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی تعریف شده است کارنامه درخشانی را برای حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز به ارمغان بیاورند.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر