1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 27 بهمن 1399     |     کد : 2614

اعتلای فرهنگی شهر از رهگذر تعامل نهادهای فرهنگی می‌گذرد

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: اعتلای فرهنگی شهر از رهگذر تعامل نهادهای فرهنگی می‌گذرد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی در دیدار با سیدقاسم ناظمی، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه نهادهای فرهنگی به واقع اجزای یک پیکره واحدند افزود: با تعامل سازنده و اثرگذار می‌توان نتیجه‌های مطلوب اخذ کرد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با بیان اینکه حوزه فرهنگی شهرداری تبریز در سال جاری تمرکز فعالیت‌های خود را حوزه کتاب صرف کرده است افزود: برگزاری چند مسابقه کتاب‌خوانی، برگزاری کارگاه‌های کتاب‌خوانی و رونمایی از طرح کتاب یار که برای اولین بار در سطح شهرداری‌های کشور، از تبریز به اجرا رسیده است از جمله فعالیت‌های صورت گرفته در این خصوص است که امید آن می‌رود با تعامل‌های سازنده ثمرات درخشانی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: سازمان در سال جاری فراخوان جایزه کتاب سال تبریز منتشر کرد تا بتواند در کنار سایر فعالیت‌های صورت گرفته از طریق سازمان گامی در راستای معرفی تبریز به عنوان پایتخت کتاب سال کشور، باشد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی با قدردانی از اقدامات صورت گرفته از سوی زنده‌یاد محمدپور در راستای تعامل با حوزه فرهنگی شهرداری تبریز گفت: بی‌تردید این اقدامات ماندگار است و می‌توان با تمرکز بر جنبه‌های تعامل، زمینه‌ساز بالندگی فرهنگی شهر را فراهم کرد.

سیدقاسم ناظمی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با قدردانی از نگاه مثبت به مقوله تعامل نهادهای فرهنگی خاطرنشان کرد: بی‌تردید همه ما اجزای یک پیکر واحدیم و هر نوع تلاش در راستای بهبود عملکرد فرهنگی، گامی در راستای غنابخشی به فضای فرهنگی شهر باشد.

وی در پایان گفت: با جانمایی صحیح نقش‌ها در این وادی می‌توان مسئولیت‌ها و سهم را تعیین کرد و برای رسیدن به آن برنامه مشخصی در چهارچوب تعاملات فرهنگی سامان داد و برای کسب نتیجه مطلوب‌تر امیدوار بود.

 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر