1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 23 بهمن 1399     |     کد : 2611

مراسم بزرگداشت شهدای مدافع سلامت استان آذربایجان شرقی

مراسم بزرگداشت شهدای مدافع سلامت استان آذربایجان شرقی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور جمعی از خانواده شهدای مدافع سلامت استان و مسئولین استانی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.

مراسم بزرگداشت شهدای مدافع سلامت استان آذربایجان شرقی در جبهه مبارزه با بیماری کرونا  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از خانواده شهدای مدافع سلامت استان، محمد حسین صومی ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز، محمدحسین حسن زاده مدیر کل اداره سلامت شهرداری تبریز و پزشکان و مسئولین استانی برگزار شد، از خانواده های شهدای مدافع سلامت تجلیل بعمل آمد.

در ابتدای این آیین معنوی که با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برگزار شد علیرضا نجفی قائم مقام نظام پزشکی استان، بعد از  خیر مقدم گوئی به مدعوین با اشاره به خدمات شهدای مدافع سلامت اظهار داشت: مدافعان سلامت با خدمت خالصانه سعی دارند تا سلامتی به جامعه برگردد و در این راه جان خود را نیز فدای ملت و کشور می کنند که جا دارد از همه این عزیزان که در این عرصه تلاش و مجاهدت کردند تشکر و قدردانی کنیم.

محمد حسین صومی ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز طی سخنانی از خدمات  پزشکان، پرستاران و کلیه خادمان عرصه درمان که مشغول به تلاش برای نجات جان بیماران وهموطنان خود می باشند تقدیر وتشکر نمود و با گرامیداشت نام و یاد همه بزرگانی که بر گردنمان حق دارند و در ادوار و عرصه‌های مختلف برای سلامتی ملت تلاش کردند به خصوص یاد شهدای مدافع سلامت،  از خداوند متعال صبر جمیل برای بازماندگان وخانواده های شهدای مدافعین سلامت را خواستار شد.

وی رعایت دستورات بهداشتی را کوچکترین وظیفه انسانی دانست که می توان در به ثمر نشستن  زحمات این عزیزان انجام داد.

لازم به ذکر است اجرای تواشیح، پخش کلیپ بزرگداشت شهدای مدافع سلامت استان آذربایجان شرقی و تجلیل از خانواده شهدای سلامت از دیگر بخش های این مراسم بود.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر