1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 19 بهمن 1399     |     کد : 2598

با حضور هنرمندان تبریزی برگزار شد:

ضبط 7 ویژه برنامه های جشن گرامیداشت ایام الله دهه فجر در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

ویژه برنامه های گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر به صورت مجازی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود.

در راستای گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر و تعمیق معارف انقلاب در میان عموم مردم جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان، ویژه برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر فرهنگسرای بزرگ الغدیر در فضای مجازی و بهره گیری از بسترهای مبتنی بر خلاقیت و به صورت غیرحضوری برگزار می‌شوند.

از آنجا همه ساله ویژه برنامه های گرامیداشت ایام‌‎الله دهه مبارک فجر در فرهنگسرای بزرگ الغدیر با حضور پرشورشهروندان در این ایام برگزار می‌شد، امسال به‌خاطر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع دوباره ویروس منحوس کرونا، با تصمیم معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز و هیئت امنای فرهنگسرای بزرگ الغدیر امسال 7 ویژه برنامه جشن  با حضور 25 هنرمند تبریزی در مدت زمان حدودا 300 نفر ساعت ضبط و آماده پخش شدند.

مهدی ابراهیم‌زاده مدیر اجرایی این ویژه‌برنامه‌ها با اشاره به اینکه گرامیداشت این ایام یکی از وظایف اصلی هنرمندان است، گفت: عدم حضور شهروندان در این برنامه‌ها، تنها نکته منفی این مراسم‌ها است ولی گروه‌های تولیدی این ویژه برنامه‌ها تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر برگزار کردن این برنامه‌ها انجام دادن تا ویژه‌برنامه‌هایی در شأن این دهه برگزار شود.
 
لازم به ذکر است محتواهای تولید شده در فرهنگسرای بزرگ الغدیر از طریق صفحات مجازی این مجموعه به نشانی   @ algadir_tabriz در اختیار شهروندان قرار داده می‌شود.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر