1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 22 دي 1399     |     کد : 2562

آئین اختتامیه سوگواره شعر و مرثیه فاطمی برگزار می‌شود

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از برگزاری مراسم اختتامیه چهارمین سوگواره شعر و مرثیه فاطمی خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی با بیان این نکته که سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز به دلیل شیوع بیماری کرونا مانند سال‌های گذشته برگزار نشده است، اظهار داشت: هرچند که در سال‌های گذشته مراسم سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز محفل معظمی برای گردهمایی دوستداران و ارادتمندان حضرت صدیقه طاهره (س) بود، به دلیل شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، امسال از برگزاری مراسم عمومی صرف‌نظر شد.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: مراسم اختتامیه فراخوان و نیز سوگواره سالیانه امسال در قالب مراسمی با دعوت از چهره‌های فرهنگی، هنری و مذهبی تبریز و میهمانانی از پایتخت همراه بود. این مراسم در روز شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) از طریق شبکه‌های مجازی پخش خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز در پایان گفت: هرچند که شیوع کرونا باعث محدودیت‌های فراوانی در عرصه اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری شده، اما باید اذعان کرد که مراسم اختتامیه سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز یکی از بهترین برنامه‌های فرهنگی شهر تبریز بود که امیدوارم در زمان پخش نیز که علاوه بر رسانه ملی از طریق شبکه فراگیر روبیکا نیز پخش خواهد شد، بتواند نظر عموم مردم ولایی و فرهنگ‌دوست تبریز را جلب کند.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر