1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 18 دي 1399     |     کد : 2552

مسابقه کتابخوانی رحمه للعالمین، برندگان خود را شناخت

مسابقه کتابخوانی رحمه للعالمین، که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار شده، نفرات برتر خود را شناخت.

ین مسابقه که با رویکرد شناخت ابعاد زندگی پربار حضرت پیامبر اکرم (ص) برای شهوندان تبریزی برگزار شده بود، در امتداد مسابقات کتابخوانی برگزار شده که از ابتدای امسال، به مناسبت های مختلف ملی و دینی امکان رقابت را فراهم کرد.
این مسابقات تماماً به شیوه مجازی برگزار شده است و برای پیشگیری از شیوع گسترده بیماری کرونا در همین بستر، با جذب حداکثری مخاطبان و شهروندان همراه بوده است.
در این مسابقه با توجه به همزمانی میلاد پیامبر اکرم (ص) و نیز اهانت نشریات فرانسوی به ساحت قدسی حضرت ختمی مرتبت (ص)، تمرکز بر این محور بود و در دو بخش بزرگسال و کودک و نوجوان، شاهد اجرای مسابقه شدند.

کتابهای بخش بزرگسال، با عناوین درس‌های پیامبر اعظم، سنن النبی و محمدرسول‌الله و کتابهای بخش کودک و نوجوان، با عناوین میلاد پیامبر و دوران کودکی پیامبر بود که با حضور 865 نفر همراه شد.

بیش از 64 درصد از شرکت کنندگان، زن و بیش از 35درصد شکت کنندگان از میان آقایان بودند.

نفرات برگزیده این مسابقه، می توانند با مراجعه به کتابفروشی شایسته تا سقف 150 هزار تومان و با ارائه کات ملی، کتاب مورد علاقه خود را دریافت نمایند.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر