1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 16 دي 1399     |     کد : 2550

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

سردار سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی نماد بارز ولایتمداری بود

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز ضمن گرامیداشت «دهه بصیرت و میثاق با ولایت» این دهه را فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی ومقام معظم رهبری عنوان کرد.

حجت الاسلام ولمسلمین احمد حمیدی در نشست بصیرت افزایی که به مناسبت دهه" بصیرت و میثاق با ولایت"  برگزارشد  گفت : سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نماد بارز ولایتمداری و حرکت در مسیر ولایت، رهبری و نظام اسلامی بود.
وی با اشاره به اینکه مهمترین کلید واژه وصیت نامه سردار دل ها، «ولایت فقیه» است، گفت: اهمیت و جایگاه ولایت فقیه در این وصیت نامه ماندگار، از آغاز تا خطوط نهایی ادامه دارد. وی با اشاره به فرازهایی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی گفت :ولایت فقیه برجسته‌ترین فراز وصیت‌نامه مبسوط سردار شهید سلیمانی است.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز با اشاره به اینکه مکتب حاج قاسم سلیمانی، مکتب انبیا و اولیای الهی است، افزود: مکتب سلیمانی که نشات گرفته و در ادامه مکتب خمینی کبیر (ره) است مورد تایید، تاکید و سفارش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است .
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی در ادامه  با تبیین وتشریح مکتب سلیمانی دربعد ولایت مداری اظهار کرد: بهترین برنامه الگوپذیری و اصلاح و خودسازی برای جوانان، مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است. 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر