1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1392     |     کد : 242

باحضور مهندس نوین شهردار تبریز انجام گرفت؛ افتتاح نمایشگاه هفته سلامت در محل پارک ایل گلی تبریز

نمایشگاه هفته سلامت با شعار" فشار خون را جدی بگیریم "در محل پارک ایل گلی تبریز باحضور مهندس نوین شهردار تبریز افتتاح شد

باحضور مهندس نوین شهردار تبریز انجام گرفت؛
افتتاح نمایشگاه هفته سلامت در محل پارک ایل گلی تبریز

نمایشگاه هفته سلامت با شعار" فشار خون را جدی بگیریم "در محل پارک ایل گلی تبریز باحضور  مهندس نوین شهردار تبریز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، مهندس نوین شهردار تبریز همچنین  از  غرفه های سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی که در این نمایشگاه حضور داشتند بازدید کرد.
شهردار تبریز در این بازدید با اشاره به اقدامات مهم و زیربنایی شهرداری تبریز در بحث سلامت شهروندان تاکید کرد: شهرداری تبریز به عنوان مهم ترین و اصلی ترین نهاد اجرایی و خدماتی استان طی سال های گذشته تلاش جدی در راستای ایجاد بسترهای موثر در دستیابی به شهر سالم و نیز کاهش آلودگی هوا داشته و توانسته است با اجرای طرح ها و پروژه های مهم به بخشی از اهداف خود در این حوزه دست پیدا کند.
وی  همچنین تلاش و برنامه ریزی برای تأمین و ارتقای سطح بهداشت و سلامت عموم شهروندان تبریزی را دغدغه و رسالت اصلی این مجموعه اعلام کردو افزود: شهرداری تبریز  با تدوین و اجرای برنامه ها و طرح های مختلف در حوزه اجتماعی و سلامت و بهداشت عمومی به دنبال تحقق اهداف مورد نظر خود در راستای افزایش و ارتقای سطح بهداشت و سلامت اجتماعی و فردی بین شهروندان بوده و در این راه اقدامات مهم و خوبی انجام داده است.
گفتنی است، این نمایشگاه با مشارکت  معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداری تبریز و دانشگاه علوم پزشکی تبریز از 18 تا 24 فروردین ماه به مناسبت هفته بهداشت جهانی در محل پارک ائل گلی تبریزبرپاست و شهروندان تبریزی می توانند ازنزدیک  از امکانات و تجهیزات پزشکی و خدماتی این نمایشگاه بهره مند شوند.
همچنین لازم بذکر است ،در این نمایشگاه  کلیه سازمان ها و ارگان های دولتی و مردم نهاد حضور چشمگیری دارند.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر