1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1392     |     کد : 241

همزمان با هفته جهانی سلامت؛ اندازه گیری رایگان فشارخون در فرهنگسرای بزرگ الغدیر انجام می شود

فرهنگسرای بزرگ الغدیر به مناسبت هفته جهانی بهداشت و با شعار "فشار خون بالا را جدی بگیریم" اقدام به ارائه خدمات رایگان پزشکی نموده است

فرهنگسرای بزرگ الغدیر به مناسبت هفته جهانی بهداشت و با شعار "فشار خون بالا را جدی بگیریم" اقدام به ارائه خدمات رایگان پزشکی نموده است.
به گزارش معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري تبريز ، این فرهنگسرا در راستای ارائه خدمات رایگان بهداشتی و پزشکی اقدام به برگزاری مشاوره فردی، آموزش تغذیه صحيح، اجراي برنامه ورزش بانوان و کلاس های آموزشی نموده است و همزمان با هفته سلامت  به منظور شناخت عوارض افزایش فشار خون و در جهت اطلاع شهروندان از فشار خون خود، اطلاعات لازم  در این زمینه را به شهروندان ارائه می دهد.
لذا کلیه شهروندان عزیز می توانند از ساعت 9:30 صبح الی 12 هر روز از 18 الی 24 فروردین از خدمات این گروه پزشکی بهره مند شوند.
لازم به ذکر است ؛ بیماری فشار خون اغلب علامتی ندارد اما وقتی فشار خون بالا بدون درمان بماند به شریان‌ها و اعضای حیاتی بدن آسیب می‌رساند که به همین دلیل اغلب به عنوان "قاتل خاموش" شناخته می‌شود .
در خاتمه به اطلاع شهروندان محترم می رساند؛ برنامه های آموزشی در حوزه های مختلف فرهنگي، هنري، آموزشی، اجتماعی، بهداشت و سلامت برای مقاطع مختلف سنی در این فرهنگسرا ارائه می شود، همچنین کتابخانه این فرهنگسرا نیز از ساعت 8 صبح لغایت 18 عصر آماده ارائه خدمات به شهروندان می باشد.

 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر