1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 13 مهر 1399     |     کد : 2391

تداوم فعالیت فرهنگسراهای منطقه ۶ به صورت مجازی

با آغاز موج سوم شیوع بیماری کرونا، فرهنگسراهای منطقه ۶ با لغو آموزش‌ها و برنامه‌های حضوری خود، به صورت مجازی به فعالیت خود تداوم بخشید.

با آغاز پیک سوم شیوع ویروس کرونا، کارگاه ها و برنامه های آموزشی منطقه ۶ به صورت مجازی به فعالیت خود ادامه می دهند.

با همه‌گیری ویروس کرونا و عدم امکان ارائه خدمات گسترده فرهنگی و آموزشی به شهروندان در فضای حقیقی، واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۶ به منظور تداوم آموزش‌های خود اقدام به اجرای طرح «جشنواره خدمت»   نموده که در این طرح بیش‌از ۳۰ عنوان آموزشی، فرهنگی، هنری، مهارت آموزی، قرآنی و معارف اسلامی، شهروندی و کتابخوانی، سلامت و بهداشت، مشاوره روانشناسی، نشاط اجتماعی و اوقات فراغت تعریف شده است، که در هفت ماهه سالجاری به بیش از ۲۰هزار نفر خدمات آموزشی ارائه شده است، که زیرساخت‌های لازم برای این آموزش‌ها بصورت مجازی و آنلاین فراهم شده‌است.

شهروندان می توانند برای آگاهی از جزئیات عناوین آموزشی و نیز نام‌نویسی در این دوره‌ها به آدرس @peykefarnhange۶ مراجعه و یا با شماره ۰۹۹۲۸۶۶۷۷۰۵ تماس حاصل نمایند.

کارگاه تولید ماسک بهداشتی پارک بانوان رضوان به همت مربیان و پرسنل واحد فرهنگی اجتماعی منطقه روزانه با تولید بیش از ۱۵۰۰ عدد ماسک در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا از روزهای آغازین فعالیت می نمایند.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر