1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1399     |     کد : 2376

تقدیر مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری دراستان آذربایجان شرقی از فعالیتهای فرهنگی شهرداری در مراسم اربعین

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی با معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز دیدار و به بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های فرهنگی برای ایام اربعین پرداختند .


حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر ایران نژاد در این دیدار ضمن تقدیر وتشکر از اقدامات فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در ایام اربعین سال گذشته   گفت :امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برنامه‌های اربعین حسینی متفاوت‌تر از سال‌های گذشته و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا، لزوم توجه و اهتمام به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و به ویژه تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی گفت: در راستای فضاسازی شهری و نیز اطلاع‌رسانی برنامه‌های اربعین حسینی با همکاری شهرداری تبریز و دستگاه های مربوطه  استان  بنا داریم   با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود رویداد معنوی اربعین حسینی  را  در فضای مجازی وشبکه های اجتماعی برای همگان تبیین کنیم.
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی شعار امسال اربعین را « الحسین سفینه النجاه » عنوان کرد و افزود: باید از تمام امکانات و فضای حقیقی و مجازی برای تبیین جایگاه و اهمیت زیارت اربعین حسینی و ابعاد گوناگون این رویداد بزرگ تاریخی و معنوی استفاده شود.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر