1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 29 شهريور 1399     |     کد : 2374

تداوم برگزاری ویژه‌برنامه‌های آموزش شهروندی در فرهنگسراهای شهرداری منطقه 6

در راستای توسعه فرهنگ شهروندی، برگزاری ویژه‌برنامه‌های آموزش شهروندی در سطح فرهنگسراها و کتابخانه‌های منطقه 6 تداوم دارد.

در راستای توسعه فرهنگ شهروندی، در طول سه‌ماهه تابستان سال جاری، ویژه‌برنامه‌های آموزش شهروندی با بیش از 50 برنامه متنوع برای رده‌های سنی مختلف در سطح فرهنگسراها و کتابخانه‌های این منطقه برای بیش از 6 هزار نفر به همت مربیان و کارشناسان حوزه فرهنگی و اجتماعی منطقه اجرا شد.
کارگاه‌های آموزش‌های شهروندی با موضوعات مختلف برای کودکان و بزرگسالان، نشست‌ها، دورهمی ‌ها و کارگاه‌های معرفی، خوانش و نقد کتاب در موضوعات مختلف برای تمامی رده‌های سنی و کارگاه‌های آموزشی، آگاه‌سازی و غربالگری سلامت به صورت فردی و گروهی از برنامه‌های اجرا شده در این طرح هستند.
 
شایان ذکر است، تمام برنامه‌های یاد شده با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان به خصوص بانوان و کودکان در دوران پاندمی کرونا، آموزش و ارتقای مشارکت شهروندی، ارتقای سلامت شهروندان و تشویق به مطالعه و کتاب‌خوانی برگزار شد که برگزاری این ویژه‌برنامه‌ها تا پایان سال در سطح مدارس حوزه نیز تداوم خواهد داشت.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر