1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 30 شهريور 1399     |     کد : 2370

برگزاری دوره‌های روانشناسی در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز

مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۷ تبریز از برگزاری پنج دوره مختلف در حوزه روانشناسی در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز خبر داد.

رحیم برهان با اشاره به ضرورت ها  و نیازهای جامعه در شرایط کنونی به بهره گیری از مشاوران و تخصص آنها گفت: فرهنگسراهای منطقه با انجام نیازسنجی دوره های مختلف روانشناسی و مشاوره برای مخاطبان و شهروندان این منطقه برگزار می کنند و رویکرد آنها مدیریت مسائل و مشکلات روز است که اغلب خانواده ها با آن مواجه هستند.

وی دوره های روانشناسی را شامل مهارت های همسرداری، احیای قلبی در افراد مبتلا به کرونا، مهارت های مدیریت خانواده، کارگاه آموزشی بهداشتی سلامت بانوان و بحران هویتی عنوان کرد که در فرهنگسراهای بوستان قرآن، کوثر لاله و سرای کوجوار برگزار می شود.

برهان با تاکید بر رعایت الزامات بهداشتی از سوی تمامی افراد اظهار داشت: دوره های حضوری در فضای باز فرهنگسراها و با رعایت فاصله اجتماعی برگزار می شود و برخی دیگر نیز به صورت مجازی بوده که همراه با پرسش و پاسخ و ارائه راهکار و مشاوره است.

مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه یادآور شد: همشهریان محترم منطقه می توانند در حوزه های مختلف سلامت فردی و خانواده، مهارت آموزی در مدیریت مسائل و گرفتن مشاوره از تخصص و ظرفیت مشاوران فرهنگسراهای شهرداری منطقه هفت تبریز بهره ببرند.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر