1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 11 شهريور 1399     |     کد : 2335

با حضور معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز :

مدیر جدید فرهنگی واجتماعی شهرداری منطقه8 تبریز منصوب شد

آئین معارفه مدیر فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 8، با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریزو شهردار منطقه 8  به همراه  معاونین و مدیران منطقه هشت برگزار شد.

 

در این مراسم  حجت الاسلام والمسلمین حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، رسالت فرهنگی را رسالتی بسیار مهم دانسته  و اجرای مناسب فعالیتهای فرهنگی را نقطۀ عطف جامعه انسانی دانستند.
حمیدی افزود:در جهت شفاف سازی وپیشگیری از بروز آسیبهای اجتماعی وجلوگیری از نفوذ فرهنگ غربی در جامعه بایستی در راستای افزایش فرهنگ شهروندی  و کاهش آسیب های اجتماعی گامهای موثر برداشت.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به هویت تاریخی فرهنگی  منطقه و انتظارات عمومی  از این منطقه، خواهان  همکاری واحد فرهنگی  با دستگاههای اجرائی و نهادهای فرهنگی  مختلف جهت اجرای کارهای فرهنگی متناسب با  بافت تاریخی شهر شدند و این کار  را جزء اهداف سازمانی این معاونت خواندند.
 دکتر علی مدبر شهردار منطقه هشت نیز  ضمن حساس خواندن موقعیت شهرداری منطقه هشت، اعلام کردندمنطقه هشت شهرداری تبریز بدلیل واقع شدن در بافت تاریخی فرهنگی شهر، مهمترین منطقه شهر در حوزه فرهنگی و اجتماعی قلمداد گردیده و به نوعی قلب تپنده تبریز به حساب می آید که با توجه به حساسیت موضوع، ما آقای حسین مدرس زاده را که دارای سوابق درخشان فرهنگی و هنری میباشد به عنوان مسئول امور فرهنگی منطقه انتخاب نمودیم تا از عهده این کار مهم بر آید.
مدبر در ادامه بر لزوم اجرای برنامه های فرهنگی هنری همگون با بافت تاریخی شهر از قبیل راه اندازی بازارچه های فرهنگی-هنری تاکید نموده و خواستار در اولویت قرار دادن مباحث فوق توسط واحد فرهنگی منطقه شدند. 
شهردار منطقه 8 در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و اقدامات مدیر سابق فرهنگی اجتماعی منطقه 8 آقای جلال شمع سوزان، برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون نمودند.
شایان ذکر است در پایان این مراسم، شهردار منطقه 8 به همراه معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز با اعطای حکمی حسین مدرس زاده  را به عنوان مسئول امور فرهنگی و اجتماعی منطقۀ هشت شهرداری تبریز منصوب و برای ایشان در راستای انجام بهینه امورات محوله آرزوی موفقیت نمودند.

 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر