1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 17 تير 1399     |     کد : 2264

زمان برگزاری کلاس‌های مدارس ورزشی متعاقباً اعلام می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از برگزاری کلاس‌های حضوری مدارس ورزشی این سازمان در زمان مناسب با هدف پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد.

 حجت‌الاسلام‌ و المسلمین احمد حمیدی با اعلام این خبر افزود: با توجه به گسترش مجدد این ویروس و دقت نظر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در حفاظت از شهروندان از عواقب این ویروس و آگاه‌سازی در این خصوص، زمان آغاز کلاس‌های مدارس ورزشی شهرداری متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی افزود: در همین حال، بخشنامه‌هایی از سوی ستاد پیشگیری از ویروس کرونا صادر شده است و سازمان به جهت حفظ سلامت شهروندان محترم، خود را متعهد به اجرای آن‌ها می‌داند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با بیان اینکه تا پیش از اعمال محدودیت‌های کرونایی جدید، به صورت مستمر ضدعفونی روزانه در تمام مجموعه‌های ذکرشده صورت می‌گرفت و اعمال پروتکل‌های بهداشتی در بالاترین سطوح صورت می‌گیرد، افزود: سازمان خود را مکلف به سلامت مخاطبان و شهروندان می‌داند و در این خصوص تمام همت خود را به کار بسته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی یادآور شد: در هفته‌های اخیر، مدارس ورزشی سازمان با هدف کشف استعدادهای نو و در راستای تمرکز روی ورزش همگانی، اقدام به ثبت‌نام از شهروندان در رشته‌های گوناگون می‌کردند که این امر مانند سال‌های قبل با استقبال قابل‌توجه شهروندان روبرو شد. امیدواریم با گذار از محدودیت‌های بهداشتی، این اتفاقات و تلاش‌های ورزشی استمرار داشته باشد.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر