1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 16 تير 1399     |     کد : 2259

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز:

شهرداری تبریز با تمام قوا در پی حمایت از مقوله کتاب و کتابخوانی است

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در نشست تخصصی نقد و بررسی کتاب گفت: شهرداری تبریز با تمام قوا در پی حمایت از مقوله کتابخوانی است حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی ضمن بیان اين مطلب گفت: برگزاری نشست‌های تخصصی در قالب یک ماه یک کتاب توسط سازمان فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شهرداری گامی موثر در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه موضوعی است.
حمیدی با اشاره به روز قلم و گرامیداشت این روز افزود: تلاشگران حوزه علم و قلم رسالت مقدسی را دنبال می‌کنند ، در آموزه‌های دینی ما  از موضوعاتی که مقدس شمرده شده است قلم می‌باشد.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با تاکید بر آیه شریفه بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِيمِ. ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا يَسْطُرُونَ ادامه داد: ثبت وقایع تاریخی اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی بدون همراهی و همت اهالی قلم میسر نیست و نویسندگان، مترجمان و هرکسی که نقشی در پدید آوردن و خلق یک اثر دارد اندیشه‌ها و حقانیت بشر را تجلی می دهند.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در پایان افزود: بسیار مایه مباهات است که دو تن از همکاران فرهیخته سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در حوزه تالیف و ترجمه کتاب تخصصی “رشد حرکتی طبیعی و غیرطبیعی” گام برداشتند ، یقیناً این اثر فاخر در بحث علوم تربیتی گامی ماندگار خواهد بود.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر