1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 14 تير 1399     |     کد : 2257

به مناسبت 14 تیر؛ روز قلم

پیام تبریک معاون فرهنگی شهردار تبریز خطاب به اهالی قلم

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی معاون فرهنگی شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با صدور پیامی روز قلم را به اصحاب قلم و فرهنگ تبریک گفت.


در این پیام آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

در لحظه ای که رب جلیل بر قلم سوگند خورد حجت را بر خلق اعصار تمام کرد که راه هدایت و سعادت بر ستون خامه اندیشمندان راستین و علمای فاضل بنا گردیده است. صناعت و خلق در حوزه اندیشه هنر بی بدیل دانشمندانی است که قامتی استوار برای جهاد در راه رشد و تعالی بشریت برافراشته اند. حدیث شریف حضرت رسول اکرم ( ص ) که میفرمایند : يُوزَنُ يَومَ القِيامَةِ مِدادُ العُلَماءِ و دِماءُ الشُّهَداءِ فيَرجَحُ مِدادُ العُلَماءِ عَلى دِماءِ الشُّهَداءِ شاهدی بر تقدس جوهر قلم اهالی علم و فرهنگ و برتری آن در سپهر تاریخ بشریت است.
اینجانب برخود وظیفه می دانم این روز مبارک  را به محضر اهالی علم و قلم و فرهنگ تبریک و تهنیت عرض نمایم .نیز مراتب تکریم و امتنان خود را بخاطر زحمات و جانفشانی های بی دریغ اصحاب قلم در ایام اخیر که بدلیل شرایط بهداشتی و شیوع بیماری کرونا باری مضاعف را به دوش کشیده اند تقدیم می کنم.
با توجه به حفظ فاصله اجتماعی و ممنوعیت اجتماعات ، ضمن عرض تعذر بدلیل عدم شرفیابی به خدمت آن فرزانگان ارجمند آرزوی سلامتی و بهروزی و توفیق تجدید دیدار را از درگاه خداوند منان مسالت می نمایم.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر