1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 2 تير 1399     |     کد : 2242

پیام معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز به مناسبت درگذشت دکتر میکائیل پورمحبت

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی درگذشت همکار سازمان متبوع خود، دکتر میکائیل پورمحبت، را تسلیت گفت.

در این پیام با اشاره به مجاهدت شبانه‌روزی کادر پزشکی شهرداری تبریز در مقابله با کرونا، درگذشت این همکار سخت‌کوش را به عنوان نمادی از حضور همه‌جانبه این نهاد خدمت رسان در مقابله با ویروس کرونا یاد کرد.
 متن کامل این پیام بدین شرح است:
درگذشت تأثربار یکی از متعهدترین و بی‌ادعاترین پزشکان این شهر که با همه وجود برای حفظ سلامت شهروندان، با همه وجود کوشید و سرانجام در این راه نیز جان خود را ارزانی داشت.
ایشان از مدافعین بی‌ادعای سلامت و پزشکان زبده درمانگاه امام رضا (ع) شهرداری تبریز بود و با تلاش مثال زدنی‌اش گام‌هایی استوار در پیشگیری از کرونا در کنار همه مجموعه ساعی شهرداری تبریز برداشت.
شهرداری تبریز در همه‌روزهای درگیری با کرونا از آغاز تا حال، لحظه به لحظه برای مبارزه با این ویروس از تمام توان بهره برده است و با ضدعفونی کردن معابر و مجموعه‌های پرتردد شهری، گام‌هایی مؤثر برای پیگیری از این ویروس برداشته است.
 
معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، ضمن عرض تسلیت به همه کادر درمان، خانواده بزرگوار آن شهید راه سلامت و کارکنان مجموعه شهرداری تبریز برای آن زنده‌یاد آرزوی آرامشی ابدی خواهانم.
 


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  24
 
 اسلایدر