1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 24 خرداد 1399     |     کد : 2239

آغاز دوره های اوقات فراغت و کلاس های ورزشی همزمان با فصل تابستان

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از آغاز دوره های اوقات فراغت و کلاس های ورزشی همزمان با فصل تابستان خبر داد.

رحیم برهان در تشریح این خبر گفت: دوره های اوقات فراغت تابستانی برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان آغاز شده و در این راستا شهروندان برای بهره مندی از دوره های تفریحی و آموزشی مورد علاقه خود می توانند به فرهنگسراهای سطح حوزه مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنند.

وی با اشاره به ثبت نام دوره های ورزشی برای تمامی رده های سنی اظهار داشت: دوره های آموزشی فوتبال، فوتسال، والیبال، شنا، بسکتبال، کاراته، تکواندو، تیراندازی، وشو، اسکیت و هندبال برای بانوان و مردان با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار می شود.

برهان با بیان اینکه به شرکت کنندگان در دوره های آموزشی ورزشی شرکت می کنند در پایان گواهی پایان دوره طرح تابستان اهدا می شود، یادآور شد: مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری ۳۱ خرداد ماه بوده و شهروندان منطقه با مراجعه به بوستان قرآن واقع در خیابان جلالیه و خانه سلامت لاله واقع در کوی لاله روبه روی آپارتمان های یاران می توانند نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  18
 
 اسلایدر