1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 27 خرداد 1399     |     کد : 2238

مسئول هیات عالی انتخاب سومین همایش ملی زنده نامان تبریز :

برای الگوسازی در جامعه نیازمند معرفی زنده نامان به نسل جدید هستیم

  جلسه هیات عالی انتخاب همایش ملی زنده نامان تبریز  جهت بررسی نفرات معرفی شده  از طریق ادارات وسازمان‌های دولتی و نهادهای عمومی با حضور معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز و  اعضای هیات عالی انتخاب در سالن جلسه شهرداری تبریز برگزار شد.


دکتر میکائیل جمال پورمسئول هیات عالی انتخاب سومین همایش ملی زنده نامان تبریز در این جلسه  گفت : اهمیت برگزاری این همایش از جهت ضرورت شناختن و شناساندن مفاخر کلانشهر تبریز در محورهای مختلف است و این امر به ویژه برای نسل جدید که نیازمند الگوهای توانمند وعینی هستند، ضرورت بیشتری می یابد.
دکتر میکائییل جمال پور با اشاره به روند برگزاری جلسات  گفت: از زمان تصویب و آغاز روند اجرایی سومین همایش ملی زنده نامان تبریز تا کنون، 16 جلسه هیات عالی انتخاب برگزار شده است که  پس از معرفی 65 نفر به دبیرخانه همایش از طریق ادارات وسازمان‌های دولتی و نهادهای عمومی ، جلسات هیات عالی انتخاب  با کمال دقت در حال پیشبرد امور برای حصول نتیجه مطلوب است.
وی افزود: در  جلسات و نشست های مستمر هیات عالی انتخاب ، تاکنون 35 نفر از افراد معرفی شده  بر اساس شاخص های  تعیین شده همایش مورد بررسی و رای گیری قرا گرفته اند که در نهایت 20 نفر  جهت بررسی در مرحله نهایی انتخاب خواهند شد.
مسئول هیات عالی انتخاب سومین همایش ملی زنده نامان تبریز افزود: روند انتخاب زنده نامان با هم اندیشی صاحب نظران و تجمیع نظرات کارشناسی، روشی بسیار خوب محسوب می شود و امیدواریم ثمره خوبی هم به بار بیاورد.
وی افزود: این جلسات تا 9 تیر ماه ادامه خواهد داشت و بعد از آن لیست نهایی تقدیم مراجع مربوطه خواهد شد .
در این جلسه اعضای هیات عالی انتخاب با بررسی‌های لازم نکته نظرات خود را در خصوص 9 نفر از افراد معرفی شده بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی زنده نامان بیان کردند..


گفتنی است: این همایش ملی بنا دارد که از بین همه ی فعالان و برجستگان حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری، صنعتی، خدماتی، اقتصادی ، ورزشی و .... که در قید حیات هستند، چهره های برگزیده را مشخص و از آنها تجلیل بعمل آورد.
ضمنا در صورت موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا با اجرای برنامه‌های حضوری، سومین همایش ملی زنده نامان تبریز با معرفی چهره‌های ملی در۱۴ مرداد ۹۹ مصادف با روز تبریز وسالروز صدور فرمان مشروطیت برگزار می شود.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  27
 
 اسلایدر