1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399     |     کد : 2227

تدوین شیوه‌نامه پروتکل‌های سلامت اماکن ورزشی و فرهنگی

نشست مدیران فرهنگی اجتماعی خانواده بزرگ شهرداری تبریز با حضور معاون فرهنگی اجتماعی شهردار با محوریت بازگشایی اماکن فرهنگی و ورزشی پس از عبور از بحران کرونا برگزار شد.


در این نشست مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز گفت: ویروس کووید ۱۹ صدمات و آسیب های جانی، روحی، روانی و اقتصادی بسیاری به کشور وارد نمود و هنوز مشکلات شیوع ویروس کرونا در سطح شهر وجود دارد اما بایستی به سوی عادی سازی شرایط زندگی شهروندان همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی حرکت کنیم. 
محمدحسین حسن زاده افزود: شیوه نامه پروتکل های بهداشتی در حال تدوین و ابلاغ و تمامی اماکن فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری برای بازگشایی هستیم و راهنمای گام دوم مبارزه با کرونا با تاکید بر رعایت فاصله های اجتماعی خواهد بود.
همچنین معاون ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در این نشست ضمن تاکید بر همکاری و تعامل تنگاتنگ مدیران فرهنگی و مسئولین ورزشی در مناطق ده گانه شهرداری تبریز، افزود : عملکرد کمپین ورزش در خانه با استقبال چشمگیر شهروندان در ایام بحران کرونا همراه شد و این توفیق نشانگر همکاری تنگاتنگ حوزه ورزش و حوزه فرهنگ است.
بهمن عبدی با اشاره به آغاز ثبت‌نام مدارس ورزش شهرداری در ایام تعطیلات تابستانی تصریح کرد: سال گذشته بیش از ۱۵ هزار نفر از شهروندان در مدارس ورزشی شهرداری شرکت نمودند و امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی امیدواریم ضمن ترغیب شهروندان به ورزش همگانی و سلامت جسمانی در پر کردن اوقات فراغت و نشاط اجتماعی شاهد اقدامات موثری باشیم.
در این جلسه همچنین مدیران و معاونان فرهنگی مناطق و فعالان این بخش به بیان دیدگاهها و نظرات خود در مورد فعالیتهای صورت گرفته و برنامه های پیش رو پرداختند.
 


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  18
 
 اسلایدر