1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 11 خرداد 1399     |     کد : 2226

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

احکام راهبردی در حوزه فعالیتهای فرهنگی، راهگشا و اثربخش است

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، تدوین و ابلاغ احکام راهبردی در حوزه فعالیتهای فرهنگی را گامی در جهت هدفمندکردن تلاشهای صورت گرفته در این بخش عنوان کرد.

 
حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره قیام ۱۵ خرداد و رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی رضوان الله تعالی علیه شخصیتی بی نظیر در تاریخ هستند و نهادهای فرهنگی در تبیین مکتب، شخصیت و آرمان‌های آن پیر سفر کرده در جامعه نقش موثری ایفا می کنند.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به لزوم بازگشت به شرایط عادی در جامعه پس از دوران چند ماهه محدودیت های کرونایی افزود: برهه ای ماندگار در تاریخ را با همراهی و همدلی جمعی پشت سر گذاشتیم؛ از این رو نقش فعالان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در ایام بحران شیوع ویروس کووید ۱۹ بسیار پر رنگ و اقدامی جهادی بود.
حمیدی ضمن قدردانی از اقدامات مدیران فرهنگی مناطق ۱۰ گانه شهرداری تبریز افزود: شهروندان بایستی شرایط زندگی همراه با کرونا و نیز رعایت پروتکل های بهداشتی را استمرار بخشند زیرا همچنان امکان بروز آسیب در این حوزه وجود دارد.
وی افزود: در ایام بحران کرونا عملکرد بی سابقه ای در ترویج فرهنگ کتابخوانی با برگزاری پویش در خانه بخوانیم، با تنوع ۳۰ جلد کتاب و در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی صورت گرفت و با مشارکت بیش از ۲۹ هزار نفر مواجه شد که کارنامه مثبتی در حوزه فرهنگی شهر تبریز محسوب می شود.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز با اشاره به بازگشایی اماکن ورزشی ، هنری و فرهنگی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به لزوم توجه به ناآرامی های روحی و روانی پس از بحران و توجه و اوقات فراغت و نشاط اجتماعی شهروندان تاکید کرد.
حمیدی در خاتمه از تلاش بی وقفه و اثربخش مدیران و فعالان فرهنگی خانواده بزرگ شهرداری تبریز در این برهه زمانی با شرایط خاص بیماری کرونا، قدردانی نمود.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  26
 
 اسلایدر