1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399     |     کد : 2225

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

شناسایی 65 شخصیت نقش‌آفرین برای سومین همایش ملی زنده‌نامان تبریز

جلسه هیات عالی انتخاب همایش ملی زنده نامان تبریز جهت بررسی نفرات شناسایی شده از طریق معرفی ادارات وسازمانهای دولتی ونهاد های عمومی با حضور اعضای هیات عالی انتخاب در سالن جلسه شهرداری تبریز برگزار شد.


معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز  در این جلسه  گفت : سومین همایش ملی زنده نامان تبریز با معرفی چهره‌های ملی در۱۴ مرداد ۹۹ مصادف با روز تبریز وسالروز صدور فرمان مشروطیت برگزار می شود.
حجت الاسلام  والمسلمین احمد حمیدی اعلام کرد :  تاکنون65 شخصیت برجسته که برای شهرتبریز ، ایران و سایر نقاط دنیا نقش آفرین بوده اند توسط  ادارات وسازمانهای دولتی ونهاد های عمومی  معرفی شده اند.
وی  افزود: با بررسی های  هیات  عالی انتخاب و نمایندگانی از سوی نهادهای مختلف، انتخاب نهایی اسامی و افراد  در دو مرحله صورت می‌گیرد.
او با بیان اینکه برگزیدگان این همایش بدون محدودیت سنی انتخاب می شوند، گفت: ارزیابی‌های هیات  عالی انتخاب برای تعیین افراد برگزیده  در دو  حوزه ملی و  بین المللی این همایش در چند مرحله خواهد بود که پس از وزن دهی اجتماعی، علمی، سیاسی و.... انتخاب و افرادی که شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشند در همایش ملی زنده نامان تجلیل خواهند شد..

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی  با اشاره به اهداف این همایش عنوان کرد :  برپايي اين همایش فرهنگي در راستاي تجليل و ارج ‌نهادن به مقام شامخ چهره‌هاي برجسته و ماندگار فرهنگي ، هنري ، اجتماعي ، علمي ، ورزشي و نيز ايثارگران سرافراز است.
دبیر سومین همایش  ملی زنده نامان در خصوص شرایط عمومی نفرات منتخب گفت: 6 شاخص عمومی در شورا و جلسه هیات عالی انتخاب تدوین شده است که این شاخص‌های عمومی شامل1-گسترش فرهنگ و احیای هویت دینی، ملی و بومی2-نقش موثر در ترویج و تعمیق فرهنگ ایثار، شهادت و انقلابی گری3-حسن شهرت، مقبولیت اجتماعی و شایستگی فرد4-خدمات ویژه و برجسته، تاسیس، ابداع، ابتکار، اختراع و اکتشاف موثر، اخذ نشان، مدال و غیره5-مطالعات، تحقیقات تاثیرگذار اجتماعی و تولید آثار فاخر6-داشتن جایگاه برجسته ی حرفه ای است.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز  افزود: افراد انتخاب شده در بخشهای مختلف علمي و دانشگاهي، دفاع مقدس، مديريت كلان، ورزش، فرهنگ و هنر، امور اجتماعي، تحقيق و پژوهش، صنعت و خدمات و مشاركت و سرمايه‌گذاري كه توسط كميته‌هاي تخصصي انتخاب شده‌اند، مورد تقدير قرار خواهند گرفت.
.حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی  درپایان افزود:  بنا بر تصمیم اتخاذ شده کلیه علاقمندان حقیقی و یا حقوقی توانند از طریق مراجعه به سایت همایش  به نشانی zendehnaman.tabriz.ir و تکمیل فرم،  افراد مورد نظر خود را با رعایت شرایط عمومی که توسط هیات عالی انتخاب تدوین شده تا 31 خرداد ماه  معرفی نمایند.

در این جلسه  اعضای هیات عالی انتخاب با  بررسی های لازم نکته نظرات  خود را در خصوص 13 تن  از افراد معرفی شده  بر اساس شاخص های عمومی زنده نامان ابراز داشتند .


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  34
 
 اسلایدر