1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 1 خرداد 1399     |     کد : 2210

"در خانه بخوانیم" پویشی الگوساز و فرهنگ‌مدار بود

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار ورییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: پویش "در خانه بخوانیم"، به عنوان یک حرکت الگوساز و فرهنگ‌مدار کارنامه خوبی داشت.

حجت السلام والمسلمین احمد حمیدی گفت: این برنامه، به صورت مجازی اطلاع رسانی کرد، کتاب ها را در فضای مجازی منتشر نمود، آزمون نیز به صورت آنلاین برگزار شد و در نهایت به صورت مجازی هم آیین اختتام خود را برگزار کرد.
وی افزود: امیدواریم که این حرکت با رفع کاستی‌ها و نیز توسعه بر نقاط قوتش، به یکی از شیوه های برگزاری برنامه های فرهنگی در شهر تبدیل شود.
حمیدی خاطر نشان کرد: این برنامه با برگزاری بیش از 28 هزار آزمون در پنج بخش مجزا، 30 کتاب را طی دو ماه به رقابت گذاشت و زمینه مشارکت و تشویق شهروندان به امر مطالعه را فراهم نمود.
این برنامه، با قرعه کشی در سه مرحله بین 99 نفر از شرکت کنندگان در دو بخش "کودک" و " کتاب های آموزش شهروندی کودک و نوجوان" دنبال و اسامی برگزیده های هر بخش به صورت مجازی اعلام شد.
این برنامه به صورت زنده و از کانال اینستاگرامی شهریار نیوز در حال پخش بود و روند قرعه کشی به صورت رندم و رایانه ای صورت می گرفت تا از شفافیت مطلوب برخوردار باشد.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر