1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399     |     کد : 2206

31 اردیبهشت آغاز برنامه های اختتامیه پویش "در خانه بخوانیم"

معاون شهردارو رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از برگزاری آیین اختتامیه پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم، در روزهای 31 اردیبهشت، اول و دوم خرداد ماه خبر داد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی در گفت‌وگو با شبکه استانی سهند در خصوص برگزاری مراسم اختتامیه مسابقه "در خانه بخوانیم" اظهار داشت: این مسابقه از ابتدای سال جدید آغازشده بود که بعد از 2 ماه در روزهای پایانی آن قرار داریم. مراسم اختتامیه و قرعه‌کشی این مسابقه نیز در 3 روز برگزار می‌شود.
 
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز   ارتقای سرانه کتابخوانی را مهم ترین رکن توسعه فرهنگی و اجتماعی هر جامعه ای برشمرد و گفت: یکی از بهترین راه های هویت افراد جامعه و از راه های مهم توسعه فرهنگی،ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب و کتابخوانی است و بهترین وسیله انتقال و حفظ میراث فرهنگی و ارزش های دینی و تاریخی  هرجامعه به میزان مطالعه  و کتابخوانی افراد  جامعه بستگی دارد
وی افزود:  در مدت برگزاری پویش در خانه بخوانیم، تا امروز بیش از 28 هزار آزمون برگزار شده و از تمامی طیف های شهروندان شرکت کنندگان بسیاری در بخشهای مختلف داشتیم که نشانگر اهمیت ذاتی و قلبی شهروندان برای مقوله کتاب و کتابخوانی است.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز آئین اختتامیه پویش “در خانه بخوانیم” از ۳۱ اردیبهشت ماه تا ۲ خرداد بعد از افطار بصورت زنده از صفحه اینستاگرامی پایگاه خبری شهریار به آدرس @shaheyarnews برگزار می گردد و به قید قرعه به برگزیدگان هر بخش ۹۹ جایزه اهدا می شود.
گفتنی است؛ مراسم اختتامیه و قرعه‌کشی پویش "در خانه بخوانیم" طبق برنامه زیر برگزار خواهد شد:
 
 چهارشنبه، 31 اردیبهشت
از ساعت 21:30 تا 22:30 بخش کودک
از ساعت ۲۳ تا ۲۴ بخش ویژه (کتب آموزش شهروندی)
 
 جمعه، دوم خرداد
از ساعت ۱۹ تا ۲۰ بخش بزرگسالان
 
 شنبه، سوم خرداد
از ساعت 21:30 تا 22:30 بخش نوجوان
از ساعت ۲۳ تا ۲۴ بخش رمضان


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر