1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 22 ارديبهشت 1399     |     کد : 2201

لزوم حمایت دولتی در انتشار کتب آموزش شهروندی

مدیرعامل انتشارات ستوده در نشست تخصصی بررسی کتاب‌های آموزش‌های شهروندی با حضور صاحب‌نظرانی از دانشگاه‌ها گفت: اساسی‌ترین گام برای انتشار و ترویج مطالب شهروندی، تخصیص ارز دولتی به منظور کاهش هزینه‌های چاپ کتب آموزش‌های شهروندی شهرداری تبریز است.

مدیر انتشارات ستوده با اشاره به محتوای کتب آموزش‌های شهروندی گفت: این کتاب‌ها در ۱۱ رسته از جمله فرهنگ، محیط‌زیست، حقوق شهروندی، ترافیک، بهداشت شهروندی محتوایی جامع را به تناسب رده‌های سنی در بر گرفته که اقدام بسیار ارزشمند است و می‌توان آن را تصحیح کرد و گسترش داد.

جلالی افزود: اقدام معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری تبریز مهر تأییدی بر اولین بودن تبریز در حوزه شهروندی بود که با استقبال مقام عالی وزارت آموزش‌وپرورش نیز همراه بود که با یاری خداوند متعال در ماه‌های آتی محور نشست مدیران کل آموزش‌وپرورش کشور برای الگو گیری قرار خواهد گرفت.

وی در پایان تصریح کرد: در انجام این اقدام سعی شد با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت مجموعه‌ای از آموزش‌های شهروندی را برای دانش آموزان مهیا نماییم تا شاهد ابزاری مؤثر برای ارتقای مشارکت اجتماعی و تغییر الگوهای رفتاری شهروندان باشیم.

گفتنی است مجموعه کتاب‌های آموزش شهروندی در قالب بخش ویژه پویش در خانه بخوانیم، با استقبال گسترده‌ای از سوی کودکان و نوجوانان مواجه شده است.
 


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  24
 
 اسلایدر