1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 20 ارديبهشت 1399     |     کد : 2199

معاون فرهنگی شهرداری منطقه ۲ تبریز :

برنامه‌های فرهنگی و هنری شهرداری منطقه ۲ به صورت مجازی در حال اجرا است

معاون فرهنگی شهرداری منطقه ۲ تبریزگفت :برنامه‌های فرهنگی و هنری شهرداری منطقه ۲ و ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان به صورت مجازی در حال اجرا است.

هادی پورمحمدی با تاکید بر اهمیت فعالیت های فرهنگی گفت: فعالیت در زمینه های فرهنگی، به سرعت به نتیجه نمی رسد و ثمره فعالیت های فرهنگی امروز ما را نسل های آتی شاهد خواهند بود.
وی با اشاره به محور های آموزشی شهروندی مطابق با نیازهای روز جامعه، گفت: در برهه کنونی توانمند سازی شهروندان با ابزارهای نوین بایستی صورت بگیرد و فعالان بخش فرهنگی شهرداری تبریز در تلاش برای اثربخشی این نگاه هستند.
وی ادامه داد: منطقه ۲ تبریز با شش کتابخانه، سه مرکز فرهنگی و موزه فوتبال سطح وسیعی از شهروندان را پوشش فرهنگی می دهد و در ایام پیش از برو بیماری کرونا، همه روزه شاهد حضور طیفهای مختلف شهروندان در برنامه های فرهنگسرا بودیم؛ و در ایام حاضر نیز بخشی از این تلاش به شکل مجازی همچنان ادامه دارد.
پور محمدی تصریح کرد: در وضعیت فعلی با شیوع بحران کرونا با بهره گیری از بستر آی تی و شبکه های اجتماعی آموزش های متنوع از قبیل کلاسهای آشپزی، مشاوره های روانشناختی، تغذیه و... ارائه می شود.
وی همچنین با اشاره به تمرکز این منطقه بر مبحث توسعه و ترویج کتابخوانی، از استقبال مخاطبان کتابخانه های منطقه از پویش در خانه بخوانیم خبر داد و گفت: این اقدام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با استقبال گسترده ای از سوی خانواده های مخاطب برنامه های منطقه مواجه شد و با امتداد برنامه در مدت ماه مبارک رمضان، شاهد افزایش حضور شهروندان در این اقدام فرهنگی بودیم.
معاون فرهنگی  منطقه ۲ تبریز در پایان با اشاره بر برگزاری رویدادهای متنوع فرهنگی و هنری در طول سال افزود: نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت یکی از ماموریت های مهم بخش فرهنگی است که با بهره گیری از ظرفیت های هنرمندان بویژه با تاکید بر حمایت از هنرمندان دارای معلولیت صورت می پذیرد.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  28
 
 اسلایدر